5. Gün embriyosu

• Konbuyu başlatan Mervehalil
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervehalil tarafından oluşturulan 5. Gün embriyosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5. Gün embriyosu
Konbuyu başlatan Mervehalil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mercan
M

Mervehalil

Guest
Mrb kızlar ben tüp bebek tedavisi gördüm Çarşamba günü 5. Gün embriyosu transfer edildi ve bugün 5. Gunum adet sancısı gibi ağrılarım var sizce normal midir takvime göre 3 haftalık oluyo tutunma evresinde mi şuan lütfen bilgilendirirseniz sevinirim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bilmiyorum bilen arkadaşlar yazarlar ama rabbim inşallah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi herşey gönlünce olsun 🤲
Mrb kızlar ben tüp bebek tedavisi gördüm Çarşamba günü 5. Gün embriyosu transfer edildi ve bugün 5. Gunum adet sancısı gibi ağrılarım var sizce normal midir takvime göre 3 haftalık oluyo tutunma evresinde mi şuan lütfen bilgilendirirseniz sevinirim

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Arkadasim tüp bebek oldu ve sanciya yerlesme sanci oluyormus. Kendini sikmican bol bol cay ic ve kendini sicak tut insallah allah nasip eder

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben tüp bebek bilmem ama 3 4 haftalıkken sanki regl olacakmışım gibi bir kasık ağrısı çok çektim yerleşme ağrısıymış. Umarım gönlündeki olur hayırlısı olur önce sağlıkla tutunur sonrada sağlıkla büyür inşallah

M

Mercan

Guest
ağrı oluyor da rahim bölgesinde ince sizi gibi şiddetli değil. Birde Günde 7 kez “Yâ tâmmu fela tesıfül elsünü külle künhi celâlihi ve mülkihi veizzih.Yâ Tammü” oku canım Tutunması için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar