5 günlük bebege sağılan süt kaç CC kadar veriir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Dudum tarafından oluşturulan 5 günlük bebege sağılan süt kaç CC kadar veriir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,012 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 günlük bebege sağılan süt kaç CC kadar veriir
Konbuyu başlatan Dudum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mahnur

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a şükür 5 günlük oduk gogsum sertlestigi için arada sagip veriyorum acaba kaç CC verilir anne sütünün fazlası zararlı olurmu

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a şükür 5 günlük oduk gogsum sertlestigi için arada sagip veriyorum acaba kaç CC verilir anne sütünün fazlası zararlı olurmu
Anne sütünün fazlasının zararı olmaz, devamlı emzirmelisin sürekli farklı göğüs vererek sağmana da gerek kalmaz

Dudum

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütünün fazlasının zararı olmaz, devamlı emzirmelisin sürekli farklı göğüs vererek sağmana da gerek kalmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli emziriyorum ama o şekilde tam doymuyo dinlene dinlene iciyo sonra doymadan uykuya kalio bende normalde mama vereceğime sütümün fazla gelenini sagip veriyorum sonra yine arkasından emziriyorum o şekilde uyuyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli emziriyorum ama o şekilde tam doymuyo dinlene dinlene iciyo sonra doymadan uykuya kalio bende normalde mama vereceğime sütümün fazla gelenini sagip veriyorum sonra yine arkasından emziriyorum o şekilde uyuyo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Fazlası zarar olmaz anne sütünün önce emzir sonra sağım yapıp üstüne ver önce sagım yaparsan bebek boş göğsü emmek zorunda kalır

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ağlamadan uyuyorsa doyuyordur muhtemelen, biberona alıştırırsan seni emmeye bilir dikkat et

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin doyunca bırakır kalırsa dolaba köy sonra ver ona bebeğin karar verir benim minnak 3 ölçek emerdi mama ilk günler şimdi bir ölçek emiyo diğerini diliyle itiyor parmağında oynatiyo

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım sütun iyi geliyor o zamn ne yapıyorsun sütun çok gelsin diye bende 1 ay önce doğum yaptım hala çok gelmiyor sütüm ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar