5.haftada kalp atisi

• Konbuyu başlatan Busraomer
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busraomer tarafından oluşturulan 5.haftada kalp atisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,361 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5.haftada kalp atisi
Konbuyu başlatan Busraomer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen
B

Busraomer

Guest
Merhaba arkadaşlar benim bundan önceki gebeligimde kalp atışı duyulmadigindan kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi tekrar hamileyim 5 hafta 5 günlük gitsem doktora kalp atışı duyulur ü acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim bundan önceki gebeligimde kalp atışı duyulmadigindan kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi tekrar hamileyim 5 hafta 5 günlük gitsem doktora kalp atışı duyulur ü acaba
Hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 bu haftalarda kese anca oluşuyor kalp atışını duymak zor henüz. Folik asit kullanımına başladıysan bekle 7 8 haftalık oldu mu git bence o zaman kesin duyarsın

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
7 yada 8 haftalıkken git duyarsın inşallah canım şimdi kese yeni oluşmuştur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çok erken canım gidersen velki keseyi bile anca görebilirsiniz bu sefer önceki gebeliğindne örnekle strese girersin bekle 7. Haftanın içinde git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar