5 haftalik hamilelikde agrilar

• Konbuyu başlatan Ceyo
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceyo tarafından oluşturulan 5 haftalik hamilelikde agrilar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 300 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalik hamilelikde agrilar
Konbuyu başlatan Ceyo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Uzaklardan birsi
C

Ceyo

Guest
Sanırım 5 haftalık hamileyim ,doktora gitmek icin bir kac hafta daha bekleyim dedim ama adet sancisi gibii siddetli sancilar gelip gidiyor bazen buda beni korkutuyor...kanama olmadigi surece panik yapmak istemiyorum ama sizce gitmelimiyim?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım 5 haftalık hamileyim ,doktora gitmek icin bir kac hafta daha bekleyim dedim ama adet sancisi gibii siddetli sancilar gelip gidiyor bazen buda beni korkutuyor...kanama olmadigi surece panik yapmak istemiyorum ama sizce gitmelimiyim?
Canım adet ağrısı gibi ağrılar normal başlarda hep oluyor kanama olmadığı sürece korkma ama dra yine de gitmen lazım folik asit vitamin vs ilaçlara başlaman lazım bi an önce. Sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

U

Uzaklardan birsi

Guest
Canim mende 5+6 dir mendede olur bazen oyle hic korkma normal bi weydir mende korkurdum amma normal

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar