5 haftalık hamileyim ve iki üç gündür çok çarpıntim var bu normal bi durummu bunu yaşayan varmı aranızda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemrecan tarafından oluşturulan 5 haftalık hamileyim ve iki üç gündür çok çarpıntim var bu normal bi durummu bunu yaşayan varmı aranızda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 5 haftalık hamileyim ve iki üç gündür çok çarpıntim var bu normal bi durummu bunu yaşayan varmı aranızda
Konbuyu başlatan Cemrecan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuuuuuu

Cemrecan

Kayıtlı Üye
rank

Cemrecan

Kayıtlı Üye
rank
Bende öğleydim hamileliğimin başında çok normal canım zamanla geçiyo ilk 3ay sıkıntılı geçti benim şimdi rahatım inşallah seninde geçer
İnşallah canım ya şimdiden böyle olunca cok tedirgin oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demir eksikliğine baktır ve fazla tuzlu yeme bende diğer gebelğimde öyleydim dr demir düşük ve tuzlu yiyorsun dedi

Bende öğleydim hamileliğimin başında çok normal canım zamanla geçiyo ilk 3ay sıkıntılı geçti benim şimdi rahatım inşallah seninde geçer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
5 haftalık hamileyim iki üç gündür çok çarpıntım var bu normalmi bu durumu yaşayan varmı aranızda
Çay ve kahve tüketiyor ise tüketmeyi bırak canım bende de 12. Haftada başlamıştı doktorum çay ve kahve içiyorsan günde en fazla 3 bardak iç demişti. Dediğini yapınca düzeldim ben

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Cemrecan

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım korkmana gerek yok beslenmene ve dinlenmene dikkat et yeter 😊
İnşallah bu süreci çabuk atlatırım çok strese koydu beni

Çay ve kahve tüketiyor ise tüketmeyi bırak canım bende de 12. Haftada başlamıştı doktorum çay ve kahve içiyorsan günde en fazla 3 bardak iç demişti. Dediğini yapınca düzeldim ben
Yavaş yavaş hepsini azaltmayı düşünüyorum umarım faydası olur

Asi

Kayıtlı Üye
rank

Hiç korkma canım elbet buda geçer ben geçeleri carpıntıdan boğulcak gibi oluyodum uykudan uyanıyodum nefes alamıyo gibiydim Allahıma şükür geçti seninde geçer 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar