Sorum var 6+6 haftada kalp atışının olmaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pelin0605 tarafından oluşturulan 6+6 haftada kalp atışının olmaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 190 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6+6 haftada kalp atışının olmaması
Konbuyu başlatan Pelin0605
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Pelin0605

Kayıtlı Üye
rank
6+6 haftalık hamileyim dün doktoruma gittik bebeğin kalbini seçemediğini söyledi bebeği gördüğünü fakat kalbinin atmadığını ve bir hafta sonra tekrar gitmemi .. ne yapmalıyım umudumu yitirmelimiyim????

ecrebr

Kayıtlı Üye
rank
6+6 haftalık hamileyim dün doktoruma gittik bebeğin kalbini seçemediğini söyledi bebeği gördüğünü fakat kalbinin atmadığını ve bir hafta sonra tekrar gitmemi .. ne yapmalıyım umudumu yitirmelimiyim????
Merhaba benimde böyle bir durumum oldu 2 yil önce. Kalbi durmuş dedi .ben olsam asla beklemem hemen farklı bir doktora tekrar görünürdüm.çünkü böyle önemli bir durumda git 1 hafta sonra gel denmez .benim doktorum bekletmeden kürtaja almıştı.Hersey Allahtan varsa olumsuz bir durum anne hayatınızda riske atmamak için gerekli müdahale yapılması gerekiyor.yoksada olumsuz bir durum en azından içiniz rahatlar Rabbım yardımcınız olsun .şuan tekrar hamileyim 7 .ayım bitmek üzere. Eger sağlıksız bir gebelikse sonlanır. Rabbım hayıra çevirsin lütfen ihmal etmeden tekrar bir doktora gorununun .moralinizi lütfen bozmayın neyin hsyir neyin şer olduğunu bilemiyoruz hakkımızda hayırlısı olsun her daim

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Bebekte geç döllenme olmuş ola bilir o yüzden 1 hafta sonra gel demiştir inşallah 1 hafta sonrü kalp atışlarını duyarsınız öyle bişey deyilse kalbi atmıyorsa bile 1 hafta içinde kese size zarar vermez bence bekleyin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kalp atışları için daha erken canım ben her iki gebeliğim de de 9 haftada duymuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar