Sorum var 6 aylık bebekte ağız içinde beyaz bölgeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan 6 aylık bebekte ağız içinde beyaz bölgeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 aylık bebekte ağız içinde beyaz bölgeler
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeyimin ağzı beyazlamış dün doktoru damla bi ilaç yazdı onunla siliyorum. bu kaç güne keçiyor? neden kaynaklı yaranıyor? acıtırmı? Başınıza geldimi hiç ne yaptınız ?

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeyimin ağzı beyazlamış dün doktoru damla bi ilaç yazdı onunla siliyorum. bu kaç güne keçiyor? neden kaynaklı yaranıyor? acıtırmı? Başınıza geldimi hiç ne yaptınız ?
Canım geçmiş olsun muhtemelen pamukçuk olmuştur mama ya da emzirme fark etmez bekledikten sonra az da olsa su ver ağız içinde kalan artıklar yapıyor genelde kızım da olmuştu bir huzursuzlu yoktu ilaç kullandık 2 güne geçti diye hatırlıyorum

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bize doktorumuz karbonatlı suya temiz parmağınızı sokup silin demişti öyle böyle geçti çok da rahatsız etmedi bebeğimizi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun muhtemelen pamukçuk olmuştur mama ya da emzirme fark etmez bekledikten sonra az da olsa su ver ağız içinde kalan artıklar yapıyor genelde kızım da olmuştu bir huzursuzlu yoktu ilaç kullandık 2 güne geçti diye hatırlıyorum
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun🥰 doktor kandid diye bi damla yazdı kulak çubuğunu ona batırıp sildim 3 gün kullanmamı söyledu çok şükür geçti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bize doktorumuz karbonatlı suya temiz parmağınızı sokup silin demişti öyle böyle geçti çok da rahatsız etmedi bebeğimizi
Doktoru кандид yani kandid diye bi damla yazdı canım. günde onunla 2 kez sildim 2 güne geçirdi şükür. arada huysuzlanıyordu belkide incitoyordu bilmiyorum. şimdi iyi teşekkür ederim 😘😘

Son düzenleme:

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun🥰 doktor kandid diye bi damla yazdı kulak çubuğunu ona batırıp sildim 3 gün kullanmamı söyledu çok şükür geçti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoru кандид yani kandid diye bi damla yazdı canım. günde onunla 2 kez sildim 2 güne geçirdi şükür. arada huysuzlanıyordu belkide incitoyordu bilmiyorum. şimdi iyi teşekkür ederim 😘😘
Oh sevindim 😍 aklında bulunsun az da olsa su içir bir daha olmaz inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.