6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Urfalıanne tarafından oluşturulan 6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,669 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 aylık hamileyim yürümekte zorlanıyorum
Konbuyu başlatan Urfalıanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok sıkıldım 26 haftalık hamileyim bir yürüyüşe çıktığımda beş dakika da bir dinleme ihtiyaci duyuyorum kalmak sanki işkence gibi doğuma daha 3 ay var bu normalmi ya Allah tüm hamile kadınların yardımcısı olsun

...

Moderator
Mod
rank
Ya çok sıkıldım 26 haftalık hamileyim bir yürüyüşe çıktığımda beş dakika da bir dinleme ihtiyaci duyuyorum kalmak sanki işkence gibi doğuma daha 3 ay var bu normalmi ya Allah tüm hamile kadınların yardımcısı olsun
Normal canım.Biryere gitsem otura otura gidiyordum.6. ayımda.Kasıklarım belim ağrıyordu.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım.Biryere gitsem otura otura gidiyordum.6. ayımda.Kasıklarım belim ağrıyordu.
Şimdi ise evden dışarı doktora gitmek hariç çıkamıyorum.Pazartesi doğumum var nasip olursa.🤗

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank

Şimdi ise evden dışarı doktora gitmek hariç çıkamıyorum.Pazartesi doğumum var nasip olursa.🤗
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah emeklerini boşa cıkarmasın

Normal cnm dinlen arada 🥰
Tabi ama insan eski sağlığını özlüyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
24 haftalık hamileyim benimde kalca kemiklerim çok agiriyo yan yattigimda kalkarken işkence gibi oluyor 🤦

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
24 haftalık hamileyim benimde kalca kemiklerim çok agiriyo yan yattigimda kalkarken işkence gibi o

24 haftalık hamileyim benimde kalca kemiklerim çok agiriyo yan yattigimda kalkarken işkence gibi oluyor 🤦
Rabb'im yardımcın olsun cnm çekenin hâlini çeken anlar benim görümcem yalan söylüyor numara yapıyorsun diye diye beni yedi o yüzden piskolojim harap durumda kendisi bekar bir hamilenin bedduasıni aldı Allah gün yüzü göstermesin o hamile halimle bana koş koş numarayı bırak diyordu onun yüzünden evimden oldum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im yardımcın olsun cnm çekenin hâlini çeken anlar benim görümcem yalan söylüyor numara yapıyorsun diye diye beni yedi o yüzden piskolojim harap durumda kendisi bekar bir hamilenin bedduasıni aldı Allah gün yüzü göstermesin o hamile halimle bana koş koş numarayı bırak diyordu onun yüzünden evimden oldum
Allah bildiği gibi yapsın onu inşallah onun yüzünden evinden neden olsun canım

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Allah bildiği gibi yapsın onu inşallah onun yüzünden evinden neden olsun canım
Bilmiyorum bir gün kocam yanımda Ken bana saldırdı dedi senin hamilleginden bebeğiniden bıktım numara yapıyorsun dedi mecbur evden ayrıldım kaynamam gelene kadar bende kalıcak benide tehdit ediyor eğer gelirsen seni mahf ederim diye

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum bir gün kocam yanımda Ken bana saldırdı dedi senin hamilleginden bebeğiniden bıktım numara yapıyorsun dedi mecbur evden ayrıldım kaynamam gelene kadar bende kalıcak benide tehdit ediyor eğer gelirsen seni mahf ederim diye
Beraber mi oturuyosunuz ki Allah ıslah etsin kocan bişey demiyormu çok sinir oldum şimdi ne biçim insan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar