Sorum var 6 haftada midesi bulanan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Erva.y tarafından oluşturulan 6 haftada midesi bulanan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftada midesi bulanan var mı
Konbuyu başlatan Erva.y
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba 6+2 günlüğüz şuan ama 2 3 gümde fena halde mide bulantısı ve kusma var normal mi yani ben erken diye düşünüyorum ama ????
Normal bence benim hala geçmedi canım 17+3 devam ediyor

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benimde kusma yok ama aşırı derecede bulantı tiksinme var her aldığım kokudan midem bulanıyor kaç gündür çok hastayım zaten yatmaktan ölecem sanki iki kızım da hiç böyle olmamıştım bu çok zorluyor beni ben üst üste hamile kaldığım için bünye kaldırmadı diye düşünüyorum 🥺😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benimde kusma yok ama aşırı derecede bulantı tiksinme var her aldığım kokudan midem bulanıyor kaç gündür çok hastayım zaten yatmaktan ölecem sanki iki kızım da hiç böyle olmamıştım bu çok zorluyor beni ben üst üste hamile kaldığım için bünye kaldırmadı diye düşünüyorum 🥺😔
Rabbim yardımcın olsun canım zorlu bir süreç gibi görünüyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam Canım Benim Ya Dün Bulanti Hapını Almadım Yerlerdeydim O kadar kötü bir durumdaydım rabbim yardımcımız olsun Benim Halen Devam Ediyor 😢🤲🏻 inşallah biran önce Geçer 😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar