Sorum var 6 haftalık gebelik kese var bebek yok

• Konbuyu başlatan dilanyazel
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilanyazel tarafından oluşturulan 6 haftalık gebelik kese var bebek yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 603 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık gebelik kese var bebek yok
Konbuyu başlatan dilanyazel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
ben testte pozitif görüp doktora gittim bugün ultrasondan bakıldı bebeğin kesesi oluşmuş ama bebek yok iki hafta sonra tekrar gel dedi ve decavit yazdı . boş gebelik midir yani bu yoksa bebek oluşabilir mi bu iki haftada
Kuzum öncelikle tebrikler bebek 6 8 hafta arasında görünüyor gec dollneme olmuş olabilir kese varsa bebekte görünecektir insallah 1 kac hafta icinde

evamia

Kayıtlı Üye
rank
ben testte pozitif görüp doktora gittim bugün ultrasondan bakıldı bebeğin kesesi oluşmuş ama bebek yok iki hafta sonra tekrar gel dedi ve decavit yazdı . boş gebelik midir yani bu yoksa bebek oluşabilir mi bu iki haftada
Normal canım bana da öyle söylemişti doktor ilklerde bir kaç hafta sonra gittiğimde göründü bebek ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Olabilir kuzum bazen böyle ben de 9 haftada bebeği görmüştüm

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Olabilir canım üzülme geç döllenmeden dolayı öyle olabiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar