Sorum var 6 haftalık hamileyim akıntım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ezo tarafından oluşturulan 6 haftalık hamileyim akıntım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 342 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık hamileyim akıntım var
Konbuyu başlatan ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar kızlar, altı kahvaltılık gebeyim ,ara ara koy u sarı tonlarda akıntım mevcut , bazende ıslaklık olabiliyor , bu durumu yasiyan varmı , daha önce 16 haftalıkken düşük yaptım yine başıma gelicek korkusu çok fazla
Enfeksiyon olma olasılığı çok yüksek doktora görünmeni tabsiye ederim aşırı yoğun enfeksiyon düşüğe, erken doğuma sebebiyet verebiliyr.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar kızlar, altı kahvaltılık gebeyim ,ara ara koy u sarı tonlarda akıntım mevcut , bazende ıslaklık olabiliyor , bu durumu yasiyan varmı , daha önce 16 haftalıkken düşük yaptım yine başıma gelicek korkusu çok fazla
Sarı akıntı enfeksiyon belirtisi canım ihmal etme en kısa zamanda doktorunla görüş

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
enfeksiyondur canim hamilelikde oluyor tedavu alman gerek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktora görünmelisin kuzum enfeksiyon olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.