Sorum var 6 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğçe eryilmaz tarafından oluşturulan 6 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan Tuğçe eryilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Tuğçe eryilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6 haftalikken gittim canim kese oluşmuştu bebek görülmüştü ama kalp atışı 7 haftalik duydum hayırlı olsun 🤰
Çok teşekkür ederim allah razı olsun
Ama çok fazla heyecan ve stres yapıyorum kendi kendime saçma sapan düşüncelere dalıyorum dış gebelik diyecek flan diye aklım çıkıyor bunlar normal mi peki
Ben 6 haftalikken gittim canim kese oluşmuştu bebe görülmüştü ama kalp atışı 7 haftalik duydum hayırlı olsun 🤰

Ben 6 haftalikken gittim canim kese oluşmuştu bebek görülmüştü ama kalp atışı 7 haftalik duydum hayırlı olsun 🤰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar 6 haftalık hamileyim kese olmuşmuşmudur acaba çarşamba kontrolüm var görünüyor mu bi bilginiz var mı
Ben 6+2 de ilk kontrole gitmiştim kese görülmüştü, bebek ve kalp atışı da görülmüştü kuzum ama bu insandan insana değişir geç döllenme olduysa hemen gözükmez ama inşallah hemen hepsini görürsün🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim allah razı olsun
Ama çok fazla heyecan ve stres yapıyorum kendi kendime saçma sapan düşüncelere dalıyorum dış gebelik diyecek flan diye aklım çıkıyor bunlar normal mi peki
Normal canim bende ilk zmanlar senin gibiydim hala aynı oyleyim ya bisey olursa ya bisey olduysa falan filan ama içini ferah tut kuzum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 6 haftalık hamileyim kese olmuşmuşmudur acaba çarşamba kontrolüm var görünüyor mu bi bilginiz var mı
ilk önce hayırlı olsun canım inşaAllah hayırlısı sağ salim kucağına alırsın gitdiyimde kese de bebekde görülür ama kalp atışını dinlelemezsin biraz erken ben 6hafdalık gitdiyimde üsden bakıldıöın gözükmedi altan bakıldığında kese ve bebek görüldü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar