Sorum var 6 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne1 tarafından oluşturulan 6 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,195 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 6 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan Yenianne1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar 6 haftalık hamileyim keseyi gördük . Dr 2 hafta sonra gel hem bebek hem de kalp atışını duyarız dedi
2 gündür aşırı derecede bel agrısı çekiyorum sebebi bebek yerleşiyor ondan mı .ilk gebeliğim bilgi verebilir misiniz
Canım normal bol bol dinlen kendini yorma dinlenice geciyorsa endişe etme

Mia

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar 6 haftalık hamileyim keseyi gördük . Dr 2 hafta sonra gel hem bebek hem de kalp atışını duyarız dedi
2 gündür aşırı derecede bel agrısı çekiyorum sebebi bebek yerleşiyor ondan mı .ilk gebeliğim bilgi verebilir misiniz
Gayet normal canim,hormonların da etkisi ile ağrılar olabiliyor

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canim çok sevindim hayırlı olsun bende 6 haftalik öğrenmiştim. 7 haftalik kalp atışı duydum

Yenianne1

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canim çok sevindim hayırlı olsun bende 6 haftalik öğrenmiştim. 7 haftalik kalp atışı duydumt
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canim çok sevindim hayırlı olsun bende 6 haftalik öğrenmiştim. 7 haftalik kalp atışı duydum
Teşekkürler insallah sağ salim duyarım ilk gebeliğim rabbim bize saglıkla almayı nasip etsin

Hayırlı olsun canım normal bu ağrılar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle hayırlı olsun kuzum inşallah kalp atışını da duydum yazarsın 🤲🏻.ve eğer dinlenince geçiyor ise krokma.bol bol dinlen yüksek yerlere uzanma ve ağır kaldırma canım ilk 12 hfata dikkat et kendine

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Yenianne1

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hayırlı olsun kuzum inşallah kalp atışını da duydum yazarsın 🤲🏻.ve eğer dinlenince geçiyor ise krokma.bol bol dinlen yüksek yerlere uzanma ve ağır kaldırma canım ilk 12 hfata dikkat et kendine
Agrı dinmiyor hephissediyorum ama leke falan yok uzanıyorum hala ağrım var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar