Sorum var 7 aylık bebeğe kahvaltı ve ara öğün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan 7 aylık bebeğe kahvaltı ve ara öğün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 671 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 aylık bebeğe kahvaltı ve ara öğün
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar benim kızım ayın 10 unda 7 aylık olacak Allah izin verirse gün içinde kaç öğün ek gıda almalı ve gün içinde neler yediriyorsunuz kahvaltısında neler yapıyorsunuz
Canım benim kızım bir yaşında ben 4 aylıktı ek gıdaya başladım herşey verdim 7 aylıkken de ne yesem ona verdim şimdi benim yiyemeyecegim aciliktaki yemekleri bile yiyor kahvaltı da yoğurt evde mayalıyorum ben yiyor bir kase patates kızartması yiyor bir bardak meyve suyu zeytin çok seviyor haşlanmış yumurta veriyorum ne elime geçse veriyorum oda yiyor sağolsun ☺️☺️gundede 3 kez ek gıda alsa yeterli cnm ara öğün de ben kuru üzüm ceviz veriyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar benim kızım ayın 10 unda 7 aylık olacak Allah izin verirse gün içinde kaç öğün ek gıda almalı ve gün içinde neler yediriyorsunuz kahvaltısında neler yapıyorsunuz
3 ana öğün 3 ara öğün olması gerekiyor kuzum kahvaltıda yumurta sarısı peynir pekmez cici bebe karıştırıp verebilirsin sebze meyve püresi çorbalar yoğurt verebilirsin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bir yaşına kadar öncelik anne sütü. Kahvaltı olarak nefis yemek tarifleri uygulamasında aylara göre tarifler var bakabilirsin canım ben ordan yardım almıştım

Tüm sayfalar yüklendi.