7 aylik bebegim var 5 6 da kalkiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra fidan19 tarafından oluşturulan 7 aylik bebegim var 5 6 da kalkiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,220 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 aylik bebegim var 5 6 da kalkiyor
Konbuyu başlatan Zehra fidan19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
7 aylik bebegim 5 6 da kalkiyor cok zorlaniyorummm cokkkk nasil uzatabilirim uyanma saatini bana bi yardimci olun ya gece 9 da yatti bide

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
7 aylik bebegim 5 6 da kalkiyor cok zorlaniyorummm cokkkk nasil uzatabilirim uyanma saatini bana bi yardimci olun ya gece 9 da yatti bide
Erken uyuduğu için canım daha geç uyutmaya çalış 9da yatınca o saatte kalkması normal alıyor uykusunu oyalamaya çalış uykusu gelse de her gün öyle sana da çok zor olur haliyle

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Canm gece erken uyutuyosun bnm bebeğim 6 aylık 8 uyuyo 10 da kalkıyo mama veriyorum oynatıyorum 12 ye kadar öyle uyutuyorum gece 2 3 defa kalkıyo sabahda 9 da uyanıyoruz
Kuzum o kadar haklisin ki ama benim bebeleri de biliyon uykulari geldiginde olduklari yerde uyuya kaliyorlar dinlemiyorlar ki oynatma felan bide saat 4 gibi yatiyor sonra aksam uykusuna da 8 8 bucukta geciyor oyalamaya calisiyorum ama cok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken uyuduğu için canım daha geç uyutmaya çalış 9da yatınca o saatte kalkması normal alıyor uykusunu oyalamaya çalış uykusu gelse de her gün öyle sana da çok zor olur haliyle
9 olsa yine raziyim cicoklar oldugu yerde bayiliyor resmen buyuk oglumda yoruluyor gunduz o yuzdrn oda erken yatiyor nerden tutsam elinde kaliyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o kadar haklisin ki ama benim bebeleri de biliyon uykulari geldiginde olduklari yerde uyuya kaliyorlar dinlemiyorlar ki oynatma felan bide saat 4 gibi yatiyor sonra aksam uykusuna da 8 8 bucukta geciyor oyalamaya calisiyorum ama cok zor

9 olsa yine raziyim cicoklar oldugu yerde bayiliyor resmen buyuk oglumda yoruluyor gunduz o yuzdrn oda erken yatiyor nerden tutsam elinde kaliyor
Hmmm valla bnmde tam aksine her iki kizımda hic uykuları yok büyük kızımda bizimle 12 de uyuyo gece 9 da ayakta

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Haklısın canım uykusu geldiği zaman oturdukları yerde uyuyorlar öğleden sonra uyutsan biraz yada bu saatlerde, akşam geç uyur belki

Zehra fidan19

Kayıtlı Üye
rank
Hmmm valla bnmde tam aksine her iki kizımda hic uykuları yok büyük kızımda bizimle 12 de uyuyo gece 9 da ayakta
Ahhh ahhh benim durumda bu canim

Gece geç uyutmaya çalış
En fazla 9 bucuga kadar beklettim bu gece uyuya kalfi

Haklısın canım uykusu geldiği zaman oturdukları yerde uyuyorlar öğleden sonra uyutsan biraz yada bu saatlerde, akşam geç uyur belki
Gunduz 11de saat 3 4 de bide 8 bucukda uyuyor duzen budur canim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ahhh ahhh benim durumda bu canim

En fazla 9 bucuga kadar beklettim bu gece uyuya kalfi

Gunduz 11de saat 3 4 de bide 8 bucukda uyuyor duzen budur canim
Uyku saatlerini değiştirmek tek çare canım 8 buçukta uyuyunca kaldır 1 saat sonra oynat biraz 11 gibi yatırmaya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar