7 aylık hamilelikte bulantı neden olur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan 7 aylık hamilelikte bulantı neden olur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7 aylık hamilelikte bulantı neden olur?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 aylık hamileyim, Bayadır bulantım olmuyordu oksada hemen geçiyordu yada cikarmiyordum. Dün gece saat 5 gibi wc kalktım yerime yattım sonra bir anda kendimi lavaboya zor attım çıkardım bayağı, boğazım çok fena tahriş oldu, şuan yine aynı midem bulanıyor ve çıkarmamak için zor duruyorum.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 7 aylık hamileyim, Bayadır bulantım olmuyordu oksada hemen geçiyordu yada cikarmiyordum. Dün gece saat 5 gibi wc kalktım yerime yattım sonra bir anda kendimi lavaboya zor attım çıkardım bayağı, boğazım çok fena tahriş oldu, şuan yine aynı midem bulanıyor ve çıkarmamak için zor duruyorum.
canim cikarsan biraz ragatlasirsin cubuk kireker ye iyu geliyor bulantiya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Normalh kuzum bazen son aylarda tekrar oluyor bulantı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canimm tuzlu salatalık tuzlu kraker tuzlu yeşil elma tüket orta sıcaklıkta su tüket son aylarda olabiliyor canım bu normal belki de salgına faln yakalnms olmayasin

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canimm tuzlu salatalık tuzlu kraker tuzlu yeşil elma tüket orta sıcaklıkta su tüket son aylarda olabiliyor canım bu normal belki de salgına faln yakalnms olmayasin
Bana hiç biri fayda etmiyor soğuk süt disnda o da çok az

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar