7 aylık hamileyim korona mıyım korkuyorum?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan 7 aylık hamileyim korona mıyım korkuyorum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 aylık hamileyim korona mıyım korkuyorum?
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilal:)

...

Moderator
Mod
rank
öksürüyorum boğazım ağrıyor halsizlik te var korkuyorum üşüttümmü yoksa korona miyim?
Geçmiş olsun canım.Her ihtimale karşı sıcak suyla bal zencefil limon iç.sabah akşam birer bardak.Yada sabah akşam ıhlamur bal limon sıcak suyla içebilirsin.Bağışıklılığın güçlenir.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
öksürüyorum boğazım ağrıyor halsizlik te var korkuyorum üşüttümmü yoksa korona miyim?
35 haftaligim bende kandil günü bir hasta oldum kulak burun boğaz yanması burun tıkanıklığı genuz akıntı tek tük öksürük oldum nane limon tavuk çorbaları öyle atlattım aça corona mi geçirdim bilmem test olan kişilere bile artık ilaç getirilmiyor elimler oldu ilaç falan yok yani heleki hamileyiz ilaç verilmiyor biliyorum artı salgın çok test vermeye gitsen oradan bulaş riski daha çok güzel beslen kötü hissedersen tabikide dr git derim aşı oldun mu

Yenianne8

Kayıtlı Üye
rank
35 haftaligim bende kandil günü bir hasta oldum kulak burun boğaz yanması burun tıkanıklığı genuz akıntı tek tük öksürük oldum nane limon tavuk çorbaları öyle atlattım aça corona mi geçirdim bilmem test olan kişilere bile artık ilaç getirilmiyor elimler oldu ilaç falan yok yani heleki hamileyiz ilaç verilmiyor biliyorum artı salgın çok test vermeye gitsen oradan bulaş riski daha çok güzel beslen kötü hissedersen tabikide dr git derim aşı oldun mu
Hamile kalmadan önce 1 doz aşı oldum hamile kaldıktan sonra hiç olmadım

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 16 haftalık hamileydim omicron geçirdim. Aynı belirtiler vardı. Hafif geçiyor eğer aşın varsa ya da bağışıklık sistemin kuvvetliyse. Test yaptır. Duruma göre doktorum bna kan sulandırıcı iğne verdi. Geç kalma bence. Hamilelikte kan pıhtılasmasına çok rastlanıyor. Geçmiş olsun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar