7 haftalık gebelikte mide bulantısı olmaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Dilara 33 tarafından oluşturulan 7 haftalık gebelikte mide bulantısı olmaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,529 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 7 haftalık gebelikte mide bulantısı olmaması
Konbuyu başlatan Dilara 33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damlanur

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank
Normal tabi canım bnm 8 haftalık başlamıştı inşallah sende hiç başlamaz mide bulantısı koku hassasiyeti falan
Bazen kaşık ağrısı oluyor bu günde vajinada kaşıntı başladı kesede bebekte anormal durum yoktur dimi kese oluşturdu mu bebek Var mı bilmiyorum bu hafta geçer mi ya

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Bazen kaşık ağrısı oluyor bu günde vajinada kaşıntı başladı kesede bebekte anormal durum yoktur dimi kese oluşturdu mu bebek Var mı bilmiyorum bu hafta geçer mi ya
Yok cnm kasık ağrısı ztn hep oluyo ama normal kese varsa bebekte vardır cnm ztn için rahat olsun yeri gelecek adet sancısı cekiceksin kanaman yoksa sıkıntı yapma bn ilk gebeliğim de ne kusma ne bsy yoktu hamile olduğuma inanmıyordum ama ikinci ve üçüncü bebek mide bulantısı koku hassasiyeti baş ağrısı herşey oldu bebekten bebeğe fark var

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yollarinda enfeksiyon var ama galiba senin bence hemen gitmelisin ilac vericek onuda sakin ihmal etme kullan ben ihmal ettim ve kurtulamiyorum su an ilac kullanmama ragmen

Tüm sayfalar yüklendi.