7 haftalik gebeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elaaa tarafından oluşturulan 7 haftalik gebeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 7 haftalik gebeyim
Konbuyu başlatan Elaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Elaaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 7 haftaya gelene kadar neler çektim ne bel ağrım bitti ne göğüs ağrım geç dollenmeden dolayi 10 gün geriden geliyormusuz yarın için doktorum gel kalp atışını dinleyelim dedi nedense aşırı stresliyim bu stresi yaşayan varmi başka 😑

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç stres yapma canım bendede kese görünmemişti onun telaşı vardı çok gergindim ama hamdolsun kalp atışını duyduk hayırlı haberle inşallah 🤲

5+2 de ilk randevuya gittik banada doktor geç döllenme ultrasona göre 4 haftalık dedi kese göründü ama bebiş yoktu 1 hafta sonra gel tekrar bakalım dedi bı minik endişelendim ama acele etmedim 3 hafta sonra 7+2 de tekrar gittik ❤️ atışlarını duyduk çok şükür Allah sizede nasip etsin sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun.

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 7 haftaya gelene kadar neler çektim ne bel ağrım bitti ne göğüs ağrım geç dollenmeden dolayi 10 gün geriden geliyormusuz yarın için doktorum gel kalp atışını dinleyelim dedi nedense aşırı stresliyim bu stresi yaşayan varmi başka 😑
Canim mende 8 haftalik gebeyim inan bana o minik kalp atiwlarini duydukdan sonra butun stresin gidecekdir tup tup yapiyor ya sanki kalbin yerinden firliyacaq gibi oluyor insan bir an once kucagina alasin geliyor inwallah sag salim alasan kucagina🤗😇

Elaaa

Kayıtlı Üye
rank
Canim mende 8 haftalik gebeyim inan bana o minik kalp atiwlarini duydukdan sonra butun stresin gidecekdir tup tup yapiyor ya sanki kalbin yerinden firliyacaq gibi oluyor insan bir an once kucagina alasin geliyor inwallah sag salim alasan kucagina🤗😇
Çok şükür kalp atışlarını duydum bebeğimin tarifi imkansız bir mutluluk Rabbım kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı 🤲🏻🥰

Esoş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bende 6 7 haftalik hamileyim dun sozde kalp atisini duymaya gittik ama duyamadik bebek yok gorunmuyo dedi kese var 1 hafta sonra yine gel dedi bos gebelikte olabilirmis cok korkuyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hiç stres yapma görürsün kalp atışlarını ilk 12haftaya kadar ben hep adet günü gibi yaşadım her gittiğim doktor normal dedi sonra bulantılar başladı 17.haftadan sonra oda kesildi biraz rahat ettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar