8+5 ama kalp atislari duyulmiyo 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya .22 tarafından oluşturulan 8+5 ama kalp atislari duyulmiyo 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,877 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 8+5 ama kalp atislari duyulmiyo 😥
Konbuyu başlatan Papatya .22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Papatya .22

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben gebeliğin 9 haftasindayim ilk adet tarihine göre ama dün hastaneye gittim kalp atışlarını duyamadık bebek var ama çok küçük diyo zaten kese 7 haftalıkken görünmüştü 9.1m olarak geç döllenmeden olmuş olabilirmi bir iki hafta beklesem zararı olurmuki küçük olduğu için duyamadım belki ama doktur detaylı ulutrasyon istedi ordada büyük ihtimal negatif çıkar yarın gel kürtaj yapalım diyo

Serap44

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben gebeliğin 9 haftasindayim ilk adet tarihine göre ama dün hastaneye gittim kalp atışlarını duyamadık bebek var ama çok küçük diyo zaten kese 7 haftalıkken görünmüştü 9.1m olarak geç döllenmeden olmuş olabilirmi bir iki hafta beklesem zararı olurmuki küçük olduğu için duyamadım belki ama doktur detaylı ulutrasyon istedi ordada büyük ihtimal negatif çıkar yarın gel kürtaj yapalım diyo
Benimde 8 haftalıktı kalp atışları duyulmadı doktor artık kese çürümeye başlamış dedi gebeliği sonlandırdı 😒 rabbim hayırlısını versin inşallah canını sıkma doktorum doğsaydi da bi sorun olurdu dedi nasibi varsa olur zaten

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim icini ferah tutmaya bak gec dollenme olmus olabilir doktor ultrasyonda kalbinin attigini gorebilir ona baktir benimde duyulmamisti doktor ekrani yakinlastirdikca kalbino gorduk 3 gun sonra duymustuk ama tam emin olmadan kurtaj olma

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah geç döllenme olur canım.

Papatya .22

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 8 haftalıktı kalp atışları duyulmadı doktor artık kese çürümeye başlamış dedi gebeliği sonlandırdı 😒 rabbim hayırlısını versin inşallah canını sıkma doktorum doğsaydi da bi sorun olurdu dedi nasibi varsa olur zaten
Hım amin inşaallah hayırlısı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim icini ferah tutmaya bak gec dollenme olmus olabilir doktor ultrasyonda kalbinin attigini gorebilir ona baktir benimde duyulmamisti doktor ekrani yakinlastirdikca kalbino gorduk 3 gun sonra duymustuk ama tam emin olmadan kurtaj olma
Evet bende öyle düşünüyorum bebk zaten yeni görüldü sayılır bir iki hafta bekliycem🌹

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de karından baktığında duyulmadı alttan muayene ettiğinde çok net çıktı seni sadece üstten mi muayene etti ultrason cihazlarıda önemli

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yok alttanda muayene oldum yoktu daha başlamamış olabilirmi kalp atisi zaten gelişimi baştan beri gerideydi 😕
Canım en geç 10.haftaya kadar bekliyorlar daha sonrasında artık zehirlemeye başlıyor ama eğer böyle bişey yaşarsan da üzülme bebek sağlıksız olduğu için olmuş olur ileride daha kötü şeyler yaşamamak için hayırlısını dile inşallah duyulur 10.haftada bebeğini görenler var Belki geç döllenme oldu 1 2 hafta geç döllenme olabilir hiç belli olmaz dua et bolca

Papatya .22

Kayıtlı Üye
rank
Canım en geç 10.haftaya kadar bekliyorlar daha sonrasında artık zehirlemeye başlıyor ama eğer böyle bişey yaşarsan da üzülme bebek sağlıksız olduğu için olmuş olur ileride daha kötü şeyler yaşamamak için hayırlısını dile inşallah duyulur 10.haftada bebeğini görenler var Belki geç döllenme oldu 1 2 hafta geç döllenme olabilir hiç belli olmaz dua et bolca
Hım tamam inşaallah duyulur 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar