8+5 ama kalp atislari duyulmiyo ­čśą

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Papatya .22 taraf─▒ndan olu┼čturulan 8+5 ama kalp atislari duyulmiyo ­čśą ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 851 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 20 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 8+5 ama kalp atislari duyulmiyo ­čśą
Konbuyu ba┼člatan Papatya .22
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Papatya .22

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Temmuz 2021
Merhaba arkada┼člar ben gebeli─čin 9 haftasindayim ilk adet tarihine g├Âre ama d├╝n hastaneye gittim kalp at─▒┼člar─▒n─▒ duyamad─▒k bebek var ama ├žok k├╝├ž├╝k diyo zaten kese 7 haftal─▒kken g├Âr├╝nm├╝┼čt├╝ 9.1m olarak ge├ž d├Âllenmeden olmu┼č olabilirmi bir iki hafta beklesem zarar─▒ olurmuki k├╝├ž├╝k oldu─ču i├žin duyamad─▒m belki ama doktur detayl─▒ ulutrasyon istedi ordada b├╝y├╝k ihtimal negatif ├ž─▒kar yar─▒n gel k├╝rtaj yapal─▒m diyo

Serap44

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Temmuz 2021
Merhaba arkada┼člar ben gebeli─čin 9 haftasindayim ilk adet tarihine g├Âre ama d├╝n hastaneye gittim kalp at─▒┼člar─▒n─▒ duyamad─▒k bebek var ama ├žok k├╝├ž├╝k diyo zaten kese 7 haftal─▒kken g├Âr├╝nm├╝┼čt├╝ 9.1m olarak ge├ž d├Âllenmeden olmu┼č olabilirmi bir iki hafta beklesem zarar─▒ olurmuki k├╝├ž├╝k oldu─ču i├žin duyamad─▒m belki ama doktur detayl─▒ ulutrasyon istedi ordada b├╝y├╝k ihtimal negatif ├ž─▒kar yar─▒n gel k├╝rtaj yapal─▒m diyo
Benimde 8 haftal─▒kt─▒ kalp at─▒┼člar─▒ duyulmad─▒ doktor art─▒k kese ├ž├╝r├╝meye ba┼člam─▒┼č dedi gebeli─či sonland─▒rd─▒ ­čśĺ rabbim hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin in┼čallah can─▒n─▒ s─▒kma doktorum do─čsaydi da bi sorun olurdu dedi nasibi varsa olur zaten

Defne

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Temmuz 2021
Canim icini ferah tutmaya bak gec dollenme olmus olabilir doktor ultrasyonda kalbinin attigini gorebilir ona baktir benimde duyulmamisti doktor ekrani yakinlastirdikca kalbino gorduk 3 gun sonra duymustuk ama tam emin olmadan kurtaj olma

G├╝l┼čah006

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Nisan 2021
─░n┼čallah ge├ž d├Âllenme olur can─▒m.

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-02-23
Gebeli─činizin 17. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k turp b├╝y├╝kl├╝g├╝nde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon b├╝y├╝r, uzar ve daha kal─▒n hale gelir. Bel ve bacak a─čr─▒lar─▒n─▒ azaltmak i├žin yar─▒m topuklu ayakkab─▒lar giymek gerekir. R├╝ya g├Ârmede art─▒┼č olur. e─čer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 18 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 150 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Papatya .22

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Temmuz 2021
Benimde 8 haftal─▒kt─▒ kalp at─▒┼člar─▒ duyulmad─▒ doktor art─▒k kese ├ž├╝r├╝meye ba┼člam─▒┼č dedi gebeli─či sonland─▒rd─▒ ­čśĺ rabbim hay─▒rl─▒s─▒n─▒ versin in┼čallah can─▒n─▒ s─▒kma doktorum do─čsaydi da bi sorun olurdu dedi nasibi varsa olur zaten
H─▒m amin in┼čaallah hay─▒rl─▒s─▒ olsun
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Canim icini ferah tutmaya bak gec dollenme olmus olabilir doktor ultrasyonda kalbinin attigini gorebilir ona baktir benimde duyulmamisti doktor ekrani yakinlastirdikca kalbino gorduk 3 gun sonra duymustuk ama tam emin olmadan kurtaj olma
Evet bende ├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum bebk zaten yeni g├Âr├╝ld├╝ say─▒l─▒r bir iki hafta bekliycem­čî╣

┼×eydo┼č┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Nisan 2021
Can─▒m benim de kar─▒ndan bakt─▒─č─▒nda duyulmad─▒ alttan muayene etti─činde ├žok net ├ž─▒kt─▒ seni sadece ├╝stten mi muayene etti ultrason cihazlar─▒da ├Ânemli

Papatya .22

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Temmuz 2021
Can─▒m benim de kar─▒ndan bakt─▒─č─▒nda duyulmad─▒ alttan muayene etti─činde ├žok net ├ž─▒kt─▒ seni sadece ├╝stten mi muayene etti ultrason cihazlar─▒da ├Ânemli
Yok alttanda muayene oldum yoktu daha ba┼člamam─▒┼č olabilirmi kalp atisi zaten geli┼čimi ba┼čtan beri gerideydi ­čśĽ

┼×eydo┼č┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Nisan 2021
Yok alttanda muayene oldum yoktu daha ba┼člamam─▒┼č olabilirmi kalp atisi zaten geli┼čimi ba┼čtan beri gerideydi ­čśĽ
Can─▒m en ge├ž 10.haftaya kadar bekliyorlar daha sonras─▒nda art─▒k zehirlemeye ba┼čl─▒yor ama e─čer b├Âyle bi┼čey ya┼čarsan da ├╝z├╝lme bebek sa─čl─▒ks─▒z oldu─ču i├žin olmu┼č olur ileride daha k├Ât├╝ ┼čeyler ya┼čamamak i├žin hay─▒rl─▒s─▒n─▒ dile in┼čallah duyulur 10.haftada bebe─čini g├Ârenler var Belki ge├ž d├Âllenme oldu 1 2 hafta ge├ž d├Âllenme olabilir hi├ž belli olmaz dua et bolca

Papatya .22

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Temmuz 2021
Can─▒m en ge├ž 10.haftaya kadar bekliyorlar daha sonras─▒nda art─▒k zehirlemeye ba┼čl─▒yor ama e─čer b├Âyle bi┼čey ya┼čarsan da ├╝z├╝lme bebek sa─čl─▒ks─▒z oldu─ču i├žin olmu┼č olur ileride daha k├Ât├╝ ┼čeyler ya┼čamamak i├žin hay─▒rl─▒s─▒n─▒ dile in┼čallah duyulur 10.haftada bebe─čini g├Ârenler var Belki ge├ž d├Âllenme oldu 1 2 hafta ge├ž d├Âllenme olabilir hi├ž belli olmaz dua et bolca
H─▒m tamam in┼čaallah duyulur ­čî╣

┼×eydo┼č┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Nisan 2021
H─▒m tamam in┼čaallah duyulur ­čî╣
─░n┼čallah can─▒m i├žini ferah tut benim kese falan g├Âz├╝kmemi┼čti nas─▒l k├Ât├╝ bi duygu ├žok iyi anl─▒yorum seni bo┼č gebelik yada d─▒┼č gebelik diye haz─▒rlad─▒lar beni resmen sonraki kontrolde g├Ârd├╝m bebe─či ├žok ┼č├╝k├╝r

T├╝m sayfalar y├╝klendi.