9+2 haftalık bel ağrısı karın ağrısı var normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süm tarafından oluşturulan 9+2 haftalık bel ağrısı karın ağrısı var normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9+2 haftalık bel ağrısı karın ağrısı var normalmi
Konbuyu başlatan Süm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Süm

Kayıtlı Üye
rank
2 gündr hiç durmayan bel ve karın ağrım var hata okadar ki bacaklarıma bile atiyo 9+2 haftalık hamileyim bunlar normalmi yardımcı olur musunuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
2 gündr hiç durmayan bel ve karın ağrım var hata okadar ki bacaklarıma bile atiyo 9+2 haftalık hamileyim bunlar normalmi yardımcı olur musunuz
Normal canım ama dinlen biraz uzan uzandığınn zaman geçmezse doktora git ne olur ne olmaz şiddetli ağrı da sıkıntı çünkü

Süm

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce hiç olmadı böyle bu iki günder koplcak mis gibi belim agriyo endişeliyim bişi olmasından korkuyorum teşkir edrim bu arda cvp verdiğiniz için 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha önce hiç olmadı böyle bu iki günder koplcak mis gibi belim agriyo endişeliyim bişi olmasından korkuyorum teşkir edrim bu arda cvp verdiğiniz için 🙏
Ne demek canım benim ben de senin gibi her agrimda uzanıp geçmesini bekliyorum geçmezse gidiyorum doktor ona göre kontrol ediyor hem için rahat etmiş olur🤗

Süm

Kayıtlı Üye
rank
Çok saolun 5 gün önce kontrole gitim herşey yolunda dedi ama bu iki günde çok aşırı hani uzansam bile gecmiyo sanki batiyo gibi çok endişeliyim doktora gorunsemi acba

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 16 haftaligim ayakta çok fazla durunca belim çok ağrıyo normal dio Dr da karın ağrısı için bilmiyorum Dr sor yinede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenmeyle geçmesi lazım geçmiyor mu yatıp uzanıp dinlenince

Süm

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 16 haftaligim ayakta çok fazla durunca belim çok ağrıyo normal dio Dr da karın ağrısı için bilmiyorum Dr sor yinede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenmeyle geçmesi lazım geçmiyor mu yatıp uzanıp dinlenince
Yok gecmiyo tam tersi uzanica batiyo sanki bana bide neznede olmuşum daha bı zorlaniyorum bugün pazar doktorum otrmuyo ne yapım ki iki gundr geçmesini bkliyom yok dün akşamdan Dr karın agrisida başladı korkuyorum

Süm

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastaneye gdiyom ben ama hiç aciline gtmemisim internetten baktım kaplı diyo pazar günü gitsem acil doktoru bakarmiki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar