9 aylık bebeğim hiç bir şey yemiyor zayıf

• Konbuyu başlatan Elif hüma' bin annesi
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Elif hüma' bin annesi tarafından oluşturulan 9 aylık bebeğim hiç bir şey yemiyor zayıf başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 aylık bebeğim hiç bir şey yemiyor zayıf
Konbuyu başlatan Elif hüma' bin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
E

Elif hüma' bin annesi

Guest
Kızlar sizin bebisleriniz nasıl benkm ki 9 aylık ve zorla yediyorum yediremiyirum bile bazen o kadar hareketli ki sanırsın erkek çocuk doğurmuşum yani😂 9 aylık ve 7.900 Gr 8 kilo bile yok uyku düzeni zaten yok gece geç yatıp öğlen kalkıyoruz hem sohbet olsun hemde benim sorunumu bı çözüm bulabileniz olur mu acaba çok üzülüyorum yaa zayıf diye aslında minyon göstermiyor zaten alsada kilo ama işte anneyiz ya kilo alsın iyi olsun diye uğraşıyoruz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sizin bebisleriniz nasıl benkm ki 9 aylık ve zorla yediyorum yediremiyirum bile bazen o kadar hareketli ki sanırsın erkek çocuk doğurmuşum yani😂 9 aylık ve 7.900 Gr 8 kilo bile yok uyku düzeni zaten yok gece geç yatıp öğlen kalkıyoruz hem sohbet olsun hemde benim sorunumu bı çözüm bulabileniz olur mu acaba çok üzülüyorum yaa zayıf diye aslında minyon göstermiyor zaten alsada kilo ama işte anneyiz ya kilo alsın iyi olsun diye uğraşıyoruz
Canım bebeklerimiz gözümüze hep zayıf hep aç geliyor. Ama anne babanın fiziki durumuda önemli zayıf minyon tipliyse bebekte iri tombiş olmasını çok beklemiyoruz. Yapısal yani. Birde sıcaklardan bebeklerde bunaliyor diş dönemi iştahsızlık çok normal aslında kızım da 13 aylık 1 hafta doğru düzgün birşey yemedi zayıfladı bende üzüldüm biraz arkasından 2 diş birden çıkardı oluyor yani önemli olan sağlıklı olmaları Rabbim acılarını göstermesin 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benim kızım 1 yaşında bende aynı senin durumundayım kızım hicbisey yemiyor zorla veriyorum bide kabızlık sorunu var zor valla ya Allah yardımcımiz olsun

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bir doktora götür vitamin falan yazsın isdersen işdah artırıcı ilac falan yazıyolar öyle olduğunda bende kızımı bir kaç defa götürmüşdüm öyle

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kilo alması iyi birşey değil kuzum hiç kafana takma,yarın öbürgün zayıflamak için uğraşır☺️büyüdükçe kendi yemeğe başlıyor yeğenimden biliyorum bi dünya iştah şurubu balık yağı kullandılar fayda etmedi. Ne yese anında çıkarırdı şimdi herşeyi yiyor maşallah. Zayıflıktan kırılcak gibiydi 🤗topladı kendini şükür 🥰

Kafana takma canım benimki de 9 aylık olucak şuan kaç kilo bilmiyorum en son 7.800 du şuan bilmiyorum kaç kilo bu ay götürecem daha aşıya gören diyor çok zayıf çok zayıf hiç kafana takma sağlıklı olsunlar da önemli olan o bana da çok diyorlar korkuyorsun sen yedirmiyorsun şunu yedir bunu yedir .şunun çocuğu nasıl kilolu herşeyi yiyor falan hep kıyaslama yapıyorlar bı ara o iştahsızlık bizde de olmuştu canım 3.4 hafta hicbirsey yemek istemedi bırak yemeyi mamayı zor iciriyordum bitirmiyordu hiç mamayı herhalde distenmis canım şuan dişleri çıktı maşallah çok iştahlı yiyor ama hiç kilo almıyor okadar haraketli ki bide emekliyor yurutecte bile durmuyor ağlıyor koy beni yere gezeyim biyerler karistirayim diyor😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar