9 haftalık Gebelikte Lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde kübranur343 tarafından oluşturulan 9 haftalık Gebelikte Lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 356 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 9 haftalık Gebelikte Lekelenme
Konbuyu başlatan kübranur343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar aranızda yeniyim 2.gebeliğim ve 9 haftalık gebeyim.Bir kaç gündür ara ara başlayan karın ve kasık ağrım dolayısıyla dün 2 doktora gittim idrar testi istendi ve sıkıntı yok denildi.Bugün hafif lekelenme tarzında birşey yaşadım ve kasık ağrım ara ara devam ediyor bu durum normal mi yaşayan var mı acaba aranızda
Tekrar git istersen canım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Az önce gittim büyük ihtimalle yerleşme kanamasıdır dedi ama yine de bir tane iğne yapalım dedi teşekkürler cevap için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler cevap için gittim yerleşme kanamasıdır dedi doktorum ama yine de iğne yaptırdı bir tane korumak amaçlı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler cevap için gittim yerleşme kanamasıdır dedi doktorum ama yine de iğne yaptırdı bir tane korumak amaçlı

Teşekkürler cevap için gittim yerleşme kanamasıdır dedi doktorum ama yine de iğne yaptırdı bir tane korumak amaçlı devam ederse ilaç başlayalım dedi
Rica ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.