9 haftalık hamileyim bebegin kalp atısı yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NzLı tarafından oluşturulan 9 haftalık hamileyim bebegin kalp atısı yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,334 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 9 haftalık hamileyim bebegin kalp atısı yok
Konbuyu başlatan NzLı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

NzLı

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 9+3 hamileyim.. emriyon 6+1 qünlükmüş..kalp atış yok dedi bna..sizde ne kadar süre beklemem lazm benim kürtaj için.?

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 9+3 hamileyim.. emriyon 6+1 qünlükmüş..kalp atış yok dedi bna..sizde ne kadar süre beklemem lazm benim kürtaj için.?
9 haftaya kadar zamanı var diye biliyorum belkide 10da olabilir sizin zaten daha 6mış benim 6+3 tü kalp atışı duyulduğunda bir hafta sonra gidersin inşallah duyarsın bebeğinin kalp atışlarını

Genç anne

Kayıtlı Üye
rank
Canm gecen gun eltimde oyle oldu 8 haftalik kalp atisi yoktu dediler yanilmiyorsam vala 11 haftalik gitti yeni baslamisti yani bilmidigm kadar 12 haftaya kadar normal 12den snra bos kesedir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir şey kafamı karıştırdı canım sen şimdi doktorun hesabına göre mi 9+3 sun yoksa kendi hesabina göre mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir şey kafamı karıştırdı canım sen şimdi doktorun hesabına göre mi 9+3 sun yoksa kendi hesabina göre mi
Eğer kendi hesabın ise sen tam adet tarihinin sonundan hesaplamw belki o zamanlar hamile kalmamis olabilirsin doktor embriyo 6 +1 diyorsa geç döllenme olmuş olabilir bu durumda biraz daha bekle benim mesela 6+2 de kalp atışı gözüktü bence 1 2 hafta daha bekle İnşallah sağlıklıdir kalp atışını duyarsın

NzLı

Kayıtlı Üye
rank

Eğer kendi hesabın ise sen tam adet tarihinin sonundan hesaplamw belki o zamanlar hamile kalmamis olabilirsin doktor embriyo 6 +1 diyorsa geç döllenme olmuş olabilir bu durumda biraz daha bekle benim mesela 6+2 de kalp atışı gözüktü bence 1 2 hafta daha bekle İnşallah sağlıklıdir kalp atışını duyarsın
Adet tarıhıme qöre 9+3 keseyle uyumlu fakat doktor buqun kesen düzensiz.9+3 uyumlu bebekte 6+1 uyumlu ama kalp atışı yok dedı bna

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adet tarıhıme qöre 9+3 keseyle uyumlu fakat doktor buqun kesen düzensiz.9+3 uyumlu bebekte 6+1 uyumlu ama kalp atışı yok dedı bna
O zaman geç dollenmedir canım sen biraz daha bekle İnşallah duyarsın miniğin kalp atışını rabbim o güzel duyguyu yaşatsın tez zamanda 🤲🏻

Tesekurler bna dua edin olurmu🙏
Ederiz canım mesajını gördüğümden beri diyorum inslqlah duyar diye Allah'ım gönlüne göre versin inşallah 🤲🏻🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar