A101 in bu hafta gelecek olan nuk markalı biberonunu alan oldu mu daha önce aranızda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan A101 in bu hafta gelecek olan nuk markalı biberonunu alan oldu mu daha önce aranızda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı A101 in bu hafta gelecek olan nuk markalı biberonunu alan oldu mu daha önce aranızda
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Biraz uygun geldi birkaç kişide baya övdü kararsız kaldım o tarzdaki biberonlara baktım civilde falan 250 tl falan yüksek baya...
Ben almadım canım bilmiyorum. Herkes zaruri ihtiyaçlarını bütçesine göre alıyor. Denemekte fayda var sadece emzik kısmı yenidoğana uygun mu ona dikkat et cam biberon daha sağlıklı oluyor ama plastikte olsa kullanırken temizliğine dikkat edersin. Sıkıntı olmaz.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bazen marketlerde kampanya diye getiriyorlar ama başka yerlerde daha uygun oluyor. Mesela ilk arabam bime 180 tl ye gelmişti ama ben ebebekten 140 tl ye aldım aynı hafta. O yüzden baya araştırmanı tavsiye ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar