Acı yavsan otu bilen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Acı yavsan otu bilen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı Acı yavsan otu bilen var mı
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Emziren anneler içebilir mi ya bilen var mı bebeğim cok gazlı asırı ağlıyor biz ondan verdik bi çay kaşığı bende içeyim dedim ama nette sakıncalı diyor bizede bi abla verdi ben çocuklarıma bunu içirdim iyi geldi diye korktum ya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Emziren anneler içebilir mi ya bilen var mı bebeğim cok gazlı asırı ağlıyor biz ondan verdik bi çay kaşığı bende içeyim dedim ama nette sakıncalı diyor bizede bi abla verdi ben çocuklarıma bunu içirdim iyi geldi diye korktum ya
Kuzum öyle seylere innama Allah korusiun ya

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Yavşan kilo alması icin içirilir normalde o kadar küçük çocuğa verilir mi yavsan

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bence kullanma öyle şeyler kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar