Sorum var Açık kahve rengi akinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebru_akpinar tarafından oluşturulan Açık kahve rengi akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 184 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açık kahve rengi akinti
Konbuyu başlatan ebru_akpinar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar benim ilk gebeliğim düşük tehlikem vardı 1 aylıktı o zaman doktora gittim ilaç yazdı ama sonra 2 hafta sonra yine kanamam oldu ama kanamamda az sürdü kanama bittikden sonrada açık kahve rengi azcik kanamam oldu
geebelikde lekelenme kanama normal degil doktora gorunmeni oneririm

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk gebeliğim düşük tehlikem vardı 1 aylıktı o zaman doktora gittim ilaç yazdı ama sonra 2 hafta sonra yine kanamam oldu ama kanamamda az sürdü kanama bittikden sonrada açık kahve rengi azcik kanamam oldu
Hemen doktora git canim hic iyi diyil acilisin gostericisidi yada hematona ciftten ayrilma Allah yardim edsin.

ebru_akpinar

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tekrar doktorla görüş canım kanama tekrarlıyorsa ilaç yetersiz geliyor olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar