Sorum var Açık kahverenk akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Açık kahverenk akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 215 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açık kahverenk akıntı
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Lemanbb20

Kayıtlı Üye
rank
Az önce idrarımı yaptıktan sonra elime sümüksü kıvamda açık kahverengi akıntı geldi. Nerdeyse 1 saat önce. Şimdi hiç bi şey yok. Ben 6 haftalığım. Çok endişelendim ağrım sızımda yok. Belirtilerim devam ediyor( mide bulatısı falan) Korkmalımıyım şimdi?

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Az önce idrarımı yaptıktan sonra elime sümüksü kıvamda açık kahverengi akıntı geldi. Nerdeyse 1 saat önce. Şimdi hiç bi şey yok. Ben 6 haftalığım. Çok endişelendim ağrım sızımda yok. Belirtilerim devam ediyor( mide bulatısı falan) Korkmalımıyım şimdi?
kahve rengi leka gelmesi yaxsu deyul canim cox az geldii davam etmirse qoxma amma

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 9 haftalıkken yaşadım kese dışında kanama alanı varmış git doktora hiç bekleme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktora glt canım. Allah göstermesin bşr şey olabilir bunu doktors gitmeden bilemezsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar