Acil acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Acil acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil acil
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğimin göbeği düşeli iki gün oldu banyo yaptırdık bugün baktım çok az bir kan gelmiş oda kurumuş normalmi bezmi değiyor oraya ondanmi cevap yazarsanız sevinirim
Normal canım endişe etme Sarı akıntı aşırı kanama olmadıktan sonra korkma bezin o bölgeye değmesini engelle bişey yapmaya gerek yok kendiliğinden kuru iyileşir zaten kızımda da öyle olmuştu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğimin göbeği düşeli iki gün oldu banyo yaptırdık bugün baktım çok az bir kan gelmiş oda kurumuş normalmi bezmi değiyor oraya ondanmi cevap yazarsanız sevinirim
Kuzum iyileşene kadar ara ara pudra dök kurumasına iyileşmesine yardımcı olucaktir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Korkma kuzum bir şey olmaz ama dikkat et Kayra'nın da kanamıştı aradan 2 3 gün somra kontrole götürdüm doktor göbeği kanadı mı defi evt deyimce bir dshs olursa direk aynı gün getir yakarız demişti ama ondan sonra olmadı sende beze filan dikkat et birde çok ağlamamaskna dikkat et aşırı ağlayınca da kanıyor

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum bir şey olmaz ama dikkat et Kayra'nın da kanamıştı aradan 2 3 gün somra kontrole götürdüm doktor göbeği kanadı mı defi evt deyimce bir dshs olursa direk aynı gün getir yakarız demişti ama ondan sonra olmadı sende beze filan dikkat et birde çok ağlamamaskna dikkat et aşırı ağlayınca da kanıyor
Tamam canım saol kontrolü var Perşembe baktiracam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar