Sorum var Acil bakin lutfen cok kotuyumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Acil bakin lutfen cok kotuyumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,592 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakin lutfen cok kotuyumm
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim
D

Dimi 2121

Guest
Kizlar ozur dilerim iliwkiye girdiyimden sonra ben sezeryan dogumu yapmiwdim sezeryanimin yeri cok kotu agriyor oluyorum birazda sert iliwki yawadik cok ozur dilerim ondan ola bilirmi acaba cok aciyor emeliyyatimin yeri oluyorum resmen lutfen cavab yazin
Sezeryan sonrası zaten çok ağrı olur cnm hatta altı aydan bile daha uzun sürüyor bu ağrı o yüzden daha dikkatli ol

Filiz.123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ozur dilerim iliwkiye girdiyimden sonra ben sezeryan dogumu yapmiwdim sezeryanimin yeri cok kotu agriyor oluyorum birazda sert iliwki yawadik cok ozur dilerim ondan ola bilirmi acaba cok aciyor emeliyyatimin yeri oluyorum resmen lutfen cavab yazin
Olabilir cnn cok gecms olsun agri kesici kullan hafifletir belki

Yeni ameliyatlısın canım ilişkiye girerken dikkat etmelisin illaki zorlamadan dolayı olmuş olabilir geçmiş olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne zaman doğım yaptın canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum dikkat etseydin keşke inşallah bir sorun olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar