Acil bilgi lazım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Superisi44 tarafından oluşturulan Acil bilgi lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Acil bilgi lazım
Konbuyu başlatan Superisi44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Superisi44

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Size sorum olacaktı. İlk doğumum sezaryen, makat gelişliydi kızım. Üstünden 6 sene geçti oğlumu kucağıma alacağım. Doktor normal doğumu destekliyordu ama son haftamda sezaryene alalım dedi. Yardım edecek yanımda olacak kimsem yok. O yüzden istemiyorum. Benim gibi olup normal doğuran var mı?

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Size sorum olacaktı. İlk doğumum sezaryen, makat gelişliydi kızım. Üstünden 6 sene geçti oğlumu kucağıma alacağım. Doktor normal doğumu destekliyordu ama son haftamda sezaryene alalım dedi. Yardım edecek yanımda olacak kimsem yok. O yüzden istemiyorum. Benim gibi olup normal doğuran var mı?
Canım ilk çocugumda sezeryandi şimdi yine sezeryan yanımda ne ailem nede akrabam var herkes memlekette Ankarada gelin geldim kaynanam görümcem gelir geçmiş olsun diye beş dk gelir giderler annemde çalışıyor ancak bir hafta zor kalır 6 yaşında oglum var Allah yardımcımız olsun cnm

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ikinci ilki gibi zor olmaz sezeryandq dikisyeri uyustugu icin cabuk toparlanirsin ilk i gibi hissetmezsin acisini benim ikinci dogumda oyle olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar