Sorum var Acil bilgi lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Acil bilgi lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bilgi lütfen
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll
Kızlar 4 gündür iştahsızlık mide agrısı çekiyordum dr söyledim ilaç söyledi aksma eşim getirene kadar sancı cektim uyuyunca biraz geçmiş gibiydi baktım elim ayağım boşalıyor bi tansiyon şeker bakayım dedim böyle çıktı tıpa göre normal ama bünyeye göre normal degil benim ki 10.6 11.6 dan yukarısı ve asagısı sarsıyor kötü oluyorum şimdi de merdiven çıktım lavaboya gittim otururken yürürken bir agrı oldu çatı kemiğimde suan sol bacakla rahmim arası var

Ekli dosyalar

• B66DF024-606D-4CCE-8A75-49F6CB6A1A0A.jpeg
    B66DF024-606D-4CCE-8A75-49F6CB6A1A0A.jpeg
    652.6 KB · Görüntüleme: 59
  • B7C58A93-1428-4617-A879-E0995F77ACC8.png
    B7C58A93-1428-4617-A879-E0995F77ACC8.png
    3.4 MB · Görüntüleme: 62
  • 9CB67A0C-3E71-4836-86D2-909F91A7B3FA.jpg
    9CB67A0C-3E71-4836-86D2-909F91A7B3FA.jpg
    22.2 KB · Görüntüleme: 59
  • AE815B55-A814-442C-AC53-26F9B50A7231.jpg
    AE815B55-A814-442C-AC53-26F9B50A7231.jpg
    27.7 KB · Görüntüleme: 60

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 gündür iştahsızlık mide agrısı çekiyordum dr söyledim ilaç söyledi aksma eşim getirene kadar sancı cektim uyuyunca biraz geçmiş gibiydi baktım elim ayağım boşalıyor bi tansiyon şeker bakayım dedim böyle çıktı tıpa göre normal ama bünyeye göre normal degil benim ki 10.6 11.6 dan yukarısı ve asagısı sarsıyor kötü oluyorum şimdi de merdiven çıktım lavaboya gittim otururken yürürken bir agrı oldu çatı kemiğimde suan sol bacakla rahmim arası var
Cnm bnncok anlamyrm tansiyon dan yuksekmi yani bnmde iki gündür düşüyor otrdugim yerde bayılıyorum bugün sancım oldu onbeş dkka geçmedi doktira gozuksek iyi olur bnce 🥺

Cnm bnncok anlamyrm tansiyon dan yuksekmi yani bnmde iki gündür düşüyor otrdugim yerde bayılıyorum bugün sancım oldu onbeş dkka geçmedi doktira gozuksek iyi olur bnce 🥺
Kız korkutma beni ya daha 33 hafta içindeyim :(

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta benmde mide ağrısı olmuştu ölüyom zannettim acile zor attım kendimi dediğin gibi elim ayağım titremeye başladı falan tansiyon düşüyo bana bi serum verdiler ağrım geçti çok şükür bi hafta mide ilacı kullandım birşeyler yemediğin içinde şekerin değeri değişiyo ağrın geçtikçe bişeyler yemeye çalış çorba vs iyi gelir

Geçen hafta benmde mide ağrısı olmuştu ölüyom zannettim acile zor attım kendimi dediğin gibi elim ayağım titremeye başladı falan tansiyon düşüyo bana bi serum verdiler ağrım geçti çok şükür bi hafta mide ilacı kullandım birşeyler yemediğin içinde şekerin değeri değişiyo ağrın geçtikçe bişeyler yemeye çalış çorba vs iyi gelir
iştahım yokki :(

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum muhtemelen tasiyondan dolayı rahatsız oluyorsun çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun

Kuzum muhtemelen tasiyondan dolayı rahatsız oluyorsun çok geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun
Amin canım cok tesekkur ederim allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1,2 kaşık ye 1,2 kaşık bidaha ye mideni boş bırakma açlık ağrıyı artırıyo benmde bi haftam öyle geçti zor oluyor ama bebişin için yemen lazım zaten 😉
Süt içmeye yoğurt yemeye çalışıyorum canım haklısın Allah razı olsun

ihtiyacınız var.
ölçülür.)
Tüm sayfalar yüklendi.