Sorum var Acil cevaplar mısınız kızlar lütfen

• Konbuyu başlatan Hemşire anne
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hemşire anne tarafından oluşturulan Acil cevaplar mısınız kızlar lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevaplar mısınız kızlar lütfen
Konbuyu başlatan Hemşire anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık gebeyim geçen hafta kontrolde sıkıntı yoktu ancak dün baktığında doktor kese altında çok küçük bir kanama alanı mevcut dedi progestan başladı kese gayet düzgün kalp atışları iyi ama çok korkuyorum bunu yaşayan var mı aranızda
Stres yapma canım bunu cok gebe yaşıyor ilicanln kullan bol bol dinlen inşaAllah gececek

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık gebeyim geçen hafta kontrolde sıkıntı yoktu ancak dün baktığında doktor kese altında çok küçük bir kanama alanı mevcut dedi progestan başladı kese gayet düzgün kalp atışları iyi ama çok korkuyorum bunu yaşayan var mı aranızda
İlk 3 ay bu durumlar yaşanabiliyor. Dinlen bol bol iş yapma ilşkye girme bol su iç ilaçlarnı kullan.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçer inşallah canım endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar