Acil dis agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Acil dis agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Acil dis agrisi
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alieymenin annesi

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3simin disi cok agriyor tuzlu suyla garagara bile yapior ama enaz yarim saat fayda edior dun geceden beri ictigin dis haplari ve agris kesicilerin haddi hesabi yok vallahi mahvoldu aglioya adam agridan nabaliriz bir fikriniz varmi 😑😶

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3simin disi cok agriyor tuzlu suyla garagara bile yapior ama enaz yarim saat fayda edior dun geceden beri ictigin dis haplari ve agris kesicilerin haddi hesabi yok vallahi mahvoldu aglioya adam agridan nabaliriz bir fikriniz varmi 😑😶
Cnm sirke var mı evde ısıt biraz ılık şekilde gargara yapsın..

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla tek çare doktor eşimde gargara yapıyordu tuzlu suyla yarım saat rahattı sonra yine ağrıyordu. Doktora gitti dedi ne manyakmışım çektim aylarca diye

Alieymenin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Taze nane çok iyi geliyo çiğnesin ağrıyan dişinin üzerine bıraksın gerçekten işe yarıyo ben bu yazın 20lik diş ağrısı çeke çeke öldüm bi tanıdığımız nane yaprağı dedi gerçekten 3 gün denedim çok iyi oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar