Acil göğüs ucu yaraları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Acil göğüs ucu yaraları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,616 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil göğüs ucu yaraları
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 hafta oldu bebeğimin dünyaya getireli mama verirken göğüslerin hep yara oldu hergün biraz daha artıyor ne yapmalıyım

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Tereyağı ya da kaymak sürmek de iyi geliyor hem doğal onun dışında doktorunuzla görüşüp eczaneden krem alabilirsiniz

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ayva çekirdeği bulabilirsen çay tabağına 4 5 tane koyup üzerine azicikta su koy bı kaç saate jel kıvamına gelir onu sür.bire bir kesinlikle

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 hafta oldu bebeğimin dünyaya getireli mama verirken göğüslerin hep yara oldu hergün biraz daha artıyor ne yapmalıyım
Canım benimde olmuştu ben lansinoh kullandım her emzirdikten sonra sürdüm ama bebek memeyi kahverengi kısmıyla tutana kadar geçmiyor canım ne yapıp edit memeyi kahverengi kısmıyla BIRLIKTE vermeye çalış.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde yara olmuş canım doğum yapalı on gün oldu emziriyorum daha düzelmedi emzirirken çok canım acıyor. Nasıl düzelir bende çok merak ediyorum
Bana 2 krem yazmıştı Dr canım öyle böyle değildi yaralar. Her emzirmeden sonra sürüyordum tekrar emeceği zaman sabunla güzelce yıkayıp öyle emziriyordum kendi kendine geçmez o yaralar kızlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar