Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efnan tarafından oluşturulan Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 361 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥
Konbuyu başlatan Efnan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysen34

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik gebeyim korona olmalimiyim
Ben oldum aşımı hiç bir yan etkisi de olmadı kaç tane haberlerde gördüm bebeğine bir şey olmasın diye yaptırmamış kaç tane kadın ölmüş korona olup Allah korusun bizden uzak olsun bence yaptır cnm ben ikinci aşımı 22 haftalık yaptım ilkinide 15 haftalık yaptım

Efnan

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum aşımı hiç bir yan etkisi de olmadı kaç tane haberlerde gördüm bebeğine bir şey olmasın diye yaptırmamış kaç tane kadın ölmüş korona olup Allah korusun bizden uzak olsun bence yaptır cnm ben ikinci aşımı 22 haftalık yaptım ilkinide 15 haftalık yaptım
Yan etkisi var mı canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yan etkisi var mı canim
Sağlıkla kucağına al canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar