Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efnan tarafından oluşturulan Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,828 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar 22 haftaligim korona aşisi olan var mi gebeyken olacak korkuyoyum bebegime bisey olmaz dimi😥
Konbuyu başlatan Efnan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalik gebeyim korona olmalimiyim
Gebelikte korona aşısı güvenli değil olma bence.. Ben hiç aşı olmadım güvenmiyorum çünkü.. Hele gebelikte hiç olmam... Allah korusun.. 🙏 Öyle bir fikrin varsa doğumdan sonra olman daha mantıklı. Olunabilir diyen de var ama kendin araştır, zararlı olur bide allah korusun 🤗

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün oluyorum. 13 haftalığım. Doktorum ol dedi. Bununla ilgili yapılmış çalışmalar var zaten. Hamileyken aşı olmak değil covid pozitif olmak tehlikeli.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senin gibi aynı dusuncedeydim olmalı mı olmamalı mı diye 33 haftada oldum ilk aşımı doguma yakında ikinciyi olucam olmamın nedeni hamilelerde çok ağır geçtiği ve ölümlerin artması ben Karnımdakinden çok öyle bir durumda geride bırakacağım iki kızım daha var ne olur ne olmaz dedim ve oldum birçok doktora da danıştım olan çok kişi var herseyin hayırlısı tabi tercih senin canım

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Bence kesinlikle olmalısın covid olman daha tehlikeli ben 37 haftalığım iki aşımıda çokdan oldum hiç Bi sıkıntı olmadı çok şükür olan bir sürü anne adayı da var üstelik olmayarak sadece kendini değil karnındaki miniği de tehlikeye atıyorsun bence kesinlikle olmalısın korkmanı gerektirecek hiç Bi sorun yok hiç Bi gebe aşı oldu diye bebeğine bişey olmadı aksine aşı olmadan doğum yapan covide yakalanan anneler var yine doktoruna danış ama bence olmalısın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar