Sorum var Acil lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysunshshshs tarafından oluşturulan Acil lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil lütfen
Konbuyu başlatan Aysunshshshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Aysunshshshs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden başlayan gaz sancısı gibi sancım var 34+1 günlüğüz daha gece uyurken hissetmediğim ama ara ara uyanıp varlığını hissettiğim sancılar. Afedersiniz büyük tuvaletime çıktım fakat hala sancı geçmedi herhangi bi akıntım yok ama hiç geçmiyıe sancı gelip giden bi sancı değil

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden başlayan gaz sancısı gibi sancım var 34+1 günlüğüz daha gece uyurken hissetmediğim ama ara ara uyanıp varlığını hissettiğim sancılar. Afedersiniz büyük tuvaletime çıktım fakat hala sancı geçmedi herhangi bi akıntım yok ama hiç geçmiyıe sancı gelip giden bi sancı değil
Doktoruna sor en doğru olan.. burda herbirimiz başka bisey deriz kafan karışr

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sancın düzenli aralıklarla mı gemiyor dinlenince geçmiyor mu

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç geçmiyorsa bır acile git canım sanmıyorum doğum sancısı olsa burdan yazman imkansiz telefon zor ediyorsun. Normal ayrıca bu tür sancılar geceleri yoğun oluyor bende de aynısi oluyor kimildayamiyorum acıdan geçiyor ama sonra gerçek doğum sancısı dayanılmaz bir acıdır. Yinede git doktorun görsün nst den çıkar ne olduğu ama sanmıyorum yalancı doğum sancıları onlar vücudun kendini doğuma hazırlıyor korkma sen derin derin nefes al birde sakın ıkınma.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm bı doktora görün canım risk alma ne olur ne olmaz erken gebelik belirtisi olabilir bu agrilar

Aysunshshshs

Kayıtlı Üye
rank
3. Gebeliğim doğum sancısını biliyorum fakat hastane bana hiç yakın değil en ufak bi Ağrıda gidebileceğim bi mesafede değil malesef o yüzden sormak istedim dinlenince geçiyor mu anlamadım uyuduğum vakit geçiyor fakat uyandığım an başlıyor uzanmakta pek fayda etmiyor hatta uzanınca oluyor gaz sancısı olabilir mi bilmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum düzenli bir şekilde.olursa araları kısa kısa sürerse dayanilmicak şekilde olur ise doktara git

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğum sancısı bel ve kasıklarda ve düzenli şekilde oluyor diyorlar. Dinlenince geçmiyorsa doktora gitmeni öneririm
Canım aklında bulunsun bazen geçmiyor hiç geçmiyor saatlerce devam ediyor yatsan bile dinlensen bile vücut değişiklik gösteriyor benim bunda hep bu tür sancilsrim oldu yatıyorum can acısı kalkiyorum can acısı gerçek doğum sancısinda oturman bile ne biçim batıyor ama sen sezeryan olacaktın diye hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam eğer normal doğum yaparsan ne demek istediğimi anlarsın tabi kendi sancin gelirse oda önemli 🤷🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar