Sorum var Acil yardim ateslenme durumu

• Konbuyu başlatan Melisazra
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisazra tarafından oluşturulan Acil yardim ateslenme durumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardim ateslenme durumu
Konbuyu başlatan Melisazra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 1 yaşında ve iki gündür hastanedeyim kusma ve ateş var di doktor yatış verdi kusmasi geçti ama ateşi geçmiyor sürekli kafasında ve göğüs tarafinda sadece ateş 38 oluyor gidiyor tekrar yine ayni oluyor sizce nedeni nedir yardım edermisinjz
Cok gecmis olsun canimmm ayyyyyy cok uzuldummmm😓 korona testi verdinizmi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğim 1 yaşında ve iki gündür hastanedeyim kusma ve ateş var di doktor yatış verdi kusmasi geçti ama ateşi geçmiyor sürekli kafasında ve göğüs tarafinda sadece ateş 38 oluyor gidiyor tekrar yine ayni oluyor sizce nedeni nedir yardım edermisinjz
hala hastanede misniz canım enfeksiyon filan var mı geçmiş olsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah doktorlar nediyorlar 🤲🙏🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktorlar ciğerlerine bakti kanına falan baktı hepsi temiz çıktı idrarı bile temiz çıktı bogaz enfeksiyonu olsun öksürme grip hiç bisey yok ama durup dururken başında ateş sürekli tekrarlıyor
Oyyyy kıyamam dualrim siznle kuzum🤲🤲🤲🙏🏻

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun canimmm ayyyyyy cok uzuldummmm😓 korona testi verdinizmi
Korona dan ilk şüphelenilendiler ama sonrasında grip yok öksürük yok herseyi temiz çıkıyor ama ateşi tekrarlıyor sürekli vücudunda yok başında var sürekli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorlar ciğerlerine bakti kanına falan baktı hepsi temiz çıktı idrarı bile temiz çıktı bogaz enfeksiyonu olsun öksürme grip hiç bisey yok ama durup dururken başında ateş sürekli tekrarlıyor
Saol canim Allah razı olsun

hala hastanede misniz canım enfeksiyon filan var mı geçmiş olsun
Evet canım enfeksiyon falan yok dedi doktor hastaneye getirmeden önce baya kusmustu hastaneye getirdim doktor dedi yediği bisey dokunmuş kusmasi şimdi geçti başındaki ateşi geçmedi üstelik herseyi de temiz cikti

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Korona dan ilk şüphelenilendiler ama sonrasında grip yok öksürük yok herseyi temiz çıkıyor ama ateşi tekrarlıyor sürekli vücudunda yok başında var sürekli

Evet canım enfeksiyon falan yok dedi doktor hastaneye getirmeden önce baya kusmustu hastaneye getirdim doktor dedi yediği bisey dokunmuş kusmasi şimdi geçti başındaki ateşi geçmedi üstelik herseyi de temiz cikti
allah allah acaba o dokunan şey yüzünden mi ateşi çıkıyor ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım benim kızımda 5 gün önce öyle idi antibiyotik ve ateş düşürücü ilaç tedavisi ile kendine geldi çok şükür şu an iyi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canım çok geçmiş olsun herşeyi temiz çıktıysa ateş sadece başında demişsin çocuk nöroloji bölümüne götür beyin sinir sistemiyle alakalı bir durum olabilir. Rabbim şifa versin kuzuya 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar