Sorum var Acil yardim.edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Acil yardim.edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardim.edin
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar göğüsün taş gibi olmuş galiba süt birikmiş dokundugumda açıyor ne yapıyım o birikmiş süt kamalari açılır lütfen bilenler cvb versin
Ben önce pompayla yol açdım sonra elimle sagıyodum, azacık bastıra bastıra. Bebek emdikce de gidiyodu. Yüzüstü yatınca da kendinden geliyor.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar göğüsün taş gibi olmuş galiba süt birikmiş dokundugumda açıyor ne yapıyım o birikmiş süt kamalari açılır lütfen bilenler cvb versin
Canım pompa yoksa şimdi elinde bardak at yoksa mastit olur vallaha dayanamaz sın ağrısına, bide limon suyu ve şekeri karıştır göğsüne sür nemlenmesine yardımcı olur, bu işlemi pompa attıktan sonra da öncede yapabilirsin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bol bol emzir pompayla sıkarsan daha çabuk dolar yine aynısı olur birde sıcak duş al yada soğuk suyla kompres yap ama en iyisi bol bol emzirmen olacak benim başıma sürekli gelir ve ilerler ateşlenme filanda olur sen dikkat et olmasın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Pompa varsa sık cnm ılık suyla yıka o göğüsünü ver hatta birde canın istemeden bir şey çekti mi ? Göğüsün içinde kırk tane damar var birisi gördüğü şeyi yiyemeyince çekermiş saçma gelebilir ama doğru ummaca diyorlar ondan da olmuş olblr

Pompa varsa sık cnm ılık suyla yıka o göğüsünü ver hatta birde canın istemeden bir şey çekti mi ? Göğüsün içinde kırk tane damar var birisi gördüğü şeyi yiyemeyince çekermiş saçma gelebilir ama doğru ummaca diyorlar ondan da olmuş olblr
Bilmiyorum ki cnm açıyor dokunamiyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bol bol emzir yada pompayla al fazlasını yoksa çok kötü olur
Yapiyom bebeğimi ters emziriyo.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar