Sorum var Acil yardım kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minnakkız tarafından oluşturulan Acil yardım kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardım kızlar
Konbuyu başlatan Minnakkız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minnakkız

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 36+3 haftalık hamileyim bugün doğum öncesi kan ve idrar tahlili için devlet Hastanesi'ne kadın doğuma gittim doktor asimetrik gelişim geriliği ve femur kemiğinde kısalık var dedi gelişmemiş dedi 2500 gram dedi ama ben 33 haftalıkken kontrole gittiğimde 2400 gramdi bebeğim gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum şuan başına böyle bişey gelen var mı 2 haftalık gerilik var araştırma hastanesine git dedi lütfen bilgi verin ne yapacağımı şaşırdım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben 36+3 haftalık hamileyim bugün doğum öncesi kan ve idrar tahlili için devlet Hastanesi'ne kadın doğuma gittim doktor asimetrik gelişim geriliği ve femur kemiğinde kısalık var dedi gelişmemiş dedi 2500 gram dedi ama ben 33 haftalıkken kontrole gittiğimde 2400 gramdi bebeğim gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum şuan başına böyle bişey gelen var mı 2 haftalık gerilik var araştırma hastanesine git dedi lütfen bilgi verin ne yapacağımı şaşırdım
Bulunduğun yerdeki üniversite hastanesine git canım bir kaç doktordan da fikir al aynı seyleri söyleyecekler mi hemen canını sıkma acil bir durum olsaydı seni ordan bırakmazlardı yatırıp takip ederlerdi. Korkma bebeğinin ciğerleri gelişmişse doğsa da Allah in izniyle bişey olmaz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar