Acil yardim lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma aktaş tarafından oluşturulan Acil yardim lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 325 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardim lütfen
Konbuyu başlatan Fatma aktaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Fatma aktaş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebekleriniz diş çıkarırken ateşlendiğin de ne yapıyorsunuz çınarın ilk dişi çıkıyor 9 buçuk aylık 38 39 oluyor ateşi calpol veriyorum ama düşmüyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Üzerine ince şeyler giydir canım alnına koltuk altına ılık su da bezi sık koy bitkisel olarak faln da soruyorsan bn öyle bir şey yapmadm hiç

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebekleriniz diş çıkarırken ateşlendiğin de ne yapıyorsunuz çınarın ilk dişi çıkıyor 9 buçuk aylık 38 39 oluyor ateşi calpol veriyorum ama düşmüyor
Colpol dolven 4 saat arayla dönüşümlü verebilirsin. Duş aldırıp ince giydir canım yarına kadar düşmezse doktora götür boğazına kulağına bakarlar Salgın varya enfeksiyonu olmadığından emin olmak lazım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum ilik dus aldir ve havlu koy vucuduna eger atesi devam ederse daha fazla beklemsen doktora götür kuzum gecmis olsun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar