Sorum var Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelis tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 441 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan Elifelis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar ben 24.+4gunluk hamileyim bı kaç gündür aşırı ağrım oluyordu doktor bebeğin kafası aşağıda diye dedi
Bugün de bacağımın iç kısmında derisinde aşırı bı yanma ve ağrı vardı o geçmeden şimdi aynı şekilde kasıklarımda oluştu başına böyle bişey gelen varmı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam arkadaşlar ben 24.+4gunluk hamileyim bı kaç gündür aşırı ağrım oluyordu doktor bebeğin kafası aşağıda diye dedi
Bugün de bacağımın iç kısmında derisinde aşırı bı yanma ve ağrı vardı o geçmeden şimdi aynı şekilde kasıklarımda oluştu başına böyle bişey gelen varmı
Kuzum doktora görün istersen

Asiyee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk önce geçmiş olsun başı aşağı gelmişse sen sürekli ayaklarini havada tutman lazım yerde uzan ayaklari istersen koltuğa koy yada istersen ayaklarını duvara tut bebeğin geri yerine geçer kafası kalkar ordan

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk önce geçmiş olsun başı aşağı gelmişse sen sürekli ayaklarini havada tutman lazım yerde uzan ayaklari istersen koltuğa koy yada istersen ayaklarını duvara tut bebeğin geri yerine geçer kafası kalkar ordan
Teşekkür ederim peki bu derideki yanma ve ağrı için bilginz var mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktora görün istersen
Bizim burda acil ilgilenmiyo doktorlarda randevu almadan hasta bakmıyor benim randevum da ayın 14 de daha

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde bebegin kafası aşağıda niye öyle dedin merak etdim kız asaga olunca. Noluyorki

Nurfeyyza

Kayıtlı Üye
rank
Bal geliş doktor sorun olarak mı söyledi yoksa baş gelip dedi sen mi sıkıntı gibi düşünüyorsun
19 haftadan sonra idrar yollarında enfeksiyon olması yüksek ihtimal içtiğinden fazla su iç eğer rahatlamazsan iki üç gün içinde doktora girip durumunu bildirirsin canım ama korkma emin ol acaba bir sorun mu var diye düşünürken üst üste geliyor bazen belirtiler halbuki doktor iyisin dese o ağrıların hepsi önemsizleşicek en son ne zaman tahlil verdin bilmiyorum ama en yakın sağlık ocağında idrar yolları tahlili verip ordaki ebeye durumu bildirebilirsiniz biraz uzun oldu 😊 bir şeu yoktur inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim peki bu derideki yanma ve ağrı için bilginz var mi

Bizim burda acil ilgilenmiyo doktorlarda randevu almadan hasta bakmıyor benim randevum da ayın 14 de daha
Hmm anladım kuzum

Gornub canim dr bebegin kafasi aşagda oldugu icin oyle oldugnu soylemis
Gördüm kuzum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.