Sorum var acil

• Konbuyu başlatan Fkskkdms
  • Toplam 109 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fkskkdms tarafından oluşturulan acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,245 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil
Konbuyu başlatan Fkskkdms
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bi arkadaşımın kızı var yeni doğum yaptı 3 aylık falan, 2haftalık gebe şimdi eşi demişki ertesi gün hapı kullan işe yarar mı biz internette baktık işe yaramaz Diyor
Canım zaten hamile

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar bi arkadaşımın kızı var yeni doğum yaptı 3 aylık falan, 2haftalık gebe şimdi eşi demişki ertesi gün hapı kullan işe yarar mı biz internette baktık işe yaramaz Diyor
🙄🙄🤐🤐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım zaten hamile
Ertesi gün hapı ne bilmiyorum ama hamile yani ne aldıracak mi şimdi bu ne saçmalık birde yeni anne olmuş ne biçim vicdan var ya insanlarda

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
1 arkadasin kendisi niye sormuyor? sana sorduyor ertesi gunu hapna gerek yok zaten hamile bide bura bebek dusurmek hakda birseyler yazmayin korunsaydular o zaman !!!

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sensin o nasıl bir canisin sen ya ikiniz korunmayı sonra da burda nasıl dusurulir ne kadar vicdnssiz kisiisn evladına nasıl kıyiyorsun sen aklım almiyor baktım sen olduğunu hemen anladım açık verdigin için teşekkürler bu arada 😡

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar