Acilen cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Acilen cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acilen cevap
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kızım çok çiş yapıyor bende cildi taze diye pişik kiremi yerine pudra kullanıyorum ıslak mendil olarakta yüzde yüz su ile yapılan huggies kullanıyorum ama kızımın poposu kızarıyor huzursuz ne yapabilirim önerilerinizi brkliyorum
Kuzum bezini sık sık değiştiriyormusun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide pudra pişik kremi filan boşver zeytinyağı sür hepsine bin çeker sabaha bişey kalmaz inşallah

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kızım çok çiş yapıyor bende cildi taze diye pişik kiremi yerine pudra kullanıyorum ıslak mendil olarakta yüzde yüz su ile yapılan huggies kullanıyorum ama kızımın poposu kızarıyor huzursuz ne yapabilirim önerilerinizi brkliyorum
Cnm okadar pişik krwmi kullandim tam bir etkisini göremedim hametan ve trosyd ikisinide karistirip sür hemen pisigi iyilestiriyor şuan pisık olmasa bile sicak havalarda pişmesin diye günde birkez sürüyorum bebegime dene istersen ssk karsiliyor hmde cokta ucuza alursin

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Bide pudra pişik kremi filan boşver zeytinyağı sür hepsine bin çeker sabaha bişey kalmaz inşallah
Degistiriyomda kızarmis hemen birde huzursuz kucağımda ağlamıyor indirince agliyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım pudrayı kız çocuklarında doktorlar fazla önermiyorlar bende kullandım kızımda doktor görünce bidaha kullanma dedi sen hametan kullan belki iyi gelir ama o kızarıklığı asla ihmal etme ben kızımda çok çektim geçmedi en sonda yaraya çevirdi seninde geçmezse doktora götür

Bebeğin bir yeri agrisa nasıl anlariz
Sürekli ağlar kucağından indirdiğin zaman birde derin uyuyayamaz hemen uyanır

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bephantol cok güzel Canim benim kızımda pişik oluoyr sürüyorum ertesi gün geçiyor geçmiş olsun 🌹

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Cnm okadar pişik krwmi kullandim tam bir etkisini göremedim hametan ve trosyd ikisinide karistirip sür hemen pisigi iyilestiriyor şuan pisık olmasa bile sicak havalarda pişmesin diye günde birkez sürüyorum bebegime dene istersen ssk karsiliyor hmde cokta ucuza alursin
Gerçekten bu ikisi çok işe yariyor bende kızıma çok kullandım

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şu an bizde aynı durumdayız iki hafta oldu bepanthol kullanıyorum ama bi sönüyo bi kızarıyor ama şimdi biraz daha iyi farklı bi oişik kremi almayı düşünüyorum sudocremi çok duyuyorum bide hemetan mı hametol mü ne ona bakacam mustelada olabilir 🤦🏻‍♀️🤔 bende bi köşede bekliyim yorumları

Tüm sayfalar yüklendi.