Sorum var Açılışla sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İdris bebek tarafından oluşturulan Açılışla sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 837 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açılışla sezeryan
Konbuyu başlatan İdris bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İdris bebek

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canlarım.benim erken doğum tehlikem var.normal doğuma izn verilmiyor.feci şekilde damarlarım var vajinede bile var içli dışlı damarlar beni kaplamış.açlış olursa nasıl olur acaba?hiç açılışı olup sezeryan olan oldumu?
Açılış dediğin sey açılma mi canim benim ikk doğum acil sezeryanla oldu 36 haftada ikinciside 30 haftada basladi sancılarım 36 haftaya zor geldik 6.5 cm açılma vardj sancilarimda 5 dk da bir geliyordu durduramayinca sezeryanla doguma aldılar bebek kanala girmeden alalim dediler açılma olsada sezeryanla alabiliyorlar kolay doğum nasip etsin inşallah Allah'ım sanada sag salim kucakla yavrunu 🥰🙏

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canlarım.benim erken doğum tehlikem var.normal doğuma izn verilmiyor.feci şekilde damarlarım var vajinede bile var içli dışlı damarlar beni kaplamış.açlış olursa nasıl olur acaba?hiç açılışı olup sezeryan olan oldumu?
Doğum başlayınca sezeryan yapıyorlar planlı sezeryandan daha iyi hatta endişe etme inşallah sağ sağlim kucağına alırsın bebeğinç

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim ben 10.sm aclis ile sezeryan oldum.sancimda gelmisdi amma cati darligi yuzinen bebegimi sezeryanla aldilar

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Açılış dediğin sey açılma mi canim benim ikk doğum acil sezeryanla oldu 36 haftada ikinciside 30 haftada basladi sancılarım 36 haftaya zor geldik 6.5 cm açılma vardj sancilarimda 5 dk da bir geliyordu durduramayinca sezeryanla doguma aldılar bebek kanala girmeden alalim dediler açılma olsada sezeryanla alabiliyorlar kolay doğum nasip etsin inşallah Allah'ım sanada sag salim kucakla yavrunu 🥰🙏
Evet onun korkusu var.açılma olursa syyum gelirse nasıl olurum diye.çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğum başlayınca sezeryan yapıyorlar planlı sezeryandan daha iyi hatta endişe etme inşallah sağ sağlim kucağına alırsın bebeğinç
Amin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım
Canim ben 10.sm aclis ile sezeryan oldum.sancimda gelmisdi amma cati darligi yuzinen bebegimi sezeryanla aldilar
Bizde nasıl olacak bakalım.Allah tüm hamilelerin yardımcısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar