Acill bakın bı kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrabeyza tarafından oluşturulan Acill bakın bı kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,000 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill bakın bı kizlar
Konbuyu başlatan Esrabeyza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün akşamdan beri kasilmalarim var ama hem düzenli değil hemde ağrım yok ama kesilmiyor uykunun içinde bile kaç sefer uyandım çocuğum çok kasılıyor bu arada 40haftalık hamileyim
Bebek kendini doğuma hazirliyo canım doktorum günde 10 normal demişti ama çok artarsa git bı acile acilmana falan bakarlar

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ama bı ağrım yok kuzum yinede gitmelimiyim sadece karnım sertleşiyor saniyeler sonra düzeliyor ama hiç ağrım fln yok düzenli olsa kasılmalar sonradan ağrım başlaması gerekmiyormu
Sancı olmayabilir açılman vardır muhtemelen bana öyle geldi gidince netleşir sağlıkla kucakla canım benim 🍼👶

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İnsalh canım bnm hep beraber insalh midemde çok bulanıyor normlmi acaba
Birçok kadının doğum başlangıcı hafif mide kasılmaları ile olur. Bu kasılmalar bazen alt sırt ağrıları gibi de hissedilebilir. Eğer bebek geliyorsa bu ağrılar daha da şiddetlenir, süresi uzar ve sıklaşır. Mide bulantısı ise doğum eylemi başlamadan bir iki gün önce yaygınlaşabilmektedir.

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün akşamdan beri kasilmalarim var ama hem düzenli değil hemde ağrım yok ama kesilmiyor uykunun içinde bile kaç sefer uyandım çocuğum çok kasılıyor bu arada 40haftalık hamileyim
Canım doğum olması için kasilmanin ya da sancinin duzenli olması gerekli bende de var aynı sancidan Nst de çıkıyor ama düzensiz vücut kendini hazırlıyor dedi doktorum karnındaki sertlikte bebek kendini topladığı için oluyor sancıların düzene girerse hastaneye gidebilirsin

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Birçok kadının doğum başlangıcı hafif mide kasılmaları ile olur. Bu kasılmalar bazen alt sırt ağrıları gibi de hissedilebilir. Eğer bebek geliyorsa bu ağrılar daha da şiddetlenir, süresi uzar ve sıklaşır. Mide bulantısı ise doğum eylemi başlamadan bir iki gün önce yaygınlaşabilmektedir.
Tm canım bnm çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar