Sorum var Acill kizlar bebeğimin solunum sıkıntısı var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülbahar tarafından oluşturulan Acill kizlar bebeğimin solunum sıkıntısı var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill kizlar bebeğimin solunum sıkıntısı var
Konbuyu başlatan Gülbahar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gülbahar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben bugün sezeryan ile doğum yaptım 38. Haftada bebeğin solunum sıkıntısı var nefes almakta zorluk cekiyormus benim gibi 😔 bu durumu yaşayan olmusmu süreci nasıl devam etmiş ne zmn kucağıma alırım daha kucağıma almadan yatisini verdiler ne zmn taburcu olur paylasirmisiniz 😔🥺

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben bugün sezeryan ile doğum yaptım 38. Haftada bebeğin solunum sıkıntısı var nefes almakta zorluk cekiyormus benim gibi 😔 bu durumu yaşayan olmusmu süreci nasıl devam etmiş ne zmn kucağıma alırım daha kucağıma almadan yatisini verdiler ne zmn taburcu olur paylasirmisiniz 😔🥺
Öncelikle hem gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🤲💕🧿 hem geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda yavruna sağlıkla kavuşursun Allah'ım acil şifalar versin minik Meleğe 🤲🤲💜💜

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben sezeryan oldum bebeğim solunum sıkıntısı oldu apar topar yoğun bakıma götürdüler hic göremedim 3. Gun görmeye gidebildim düzelmişti solunumu sarılık çıktı 1 hafta kaldık hastanede korkma sezeryan dogan çoğu bebekte karsilasilan bir durum demisti doktor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah 🙏🏻 birçok bebekte solunum sıkıntısı görülebiliyor içini ferah tut birkaç güne kavuşursunuz inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim tez zamanda kavuşursun inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.