🗣🗣🗣ACİLL..Sezeryan sonrası dikiş sulanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan 🗣🗣🗣ACİLL..Sezeryan sonrası dikiş sulanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,308 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🗣🗣🗣ACİLL..Sezeryan sonrası dikiş sulanması
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zehra
Selam kızlar 8 gün oldu sezeryan olalı. Biraz toparlandım ama dikişlerim bitmiyor kurumuyor evde pansuman yapıyorum ama dikişlerimin üzeri ve alt kısımları yapışkan gibi oluyor n'apa bilirim lütfen yazın..

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımm ben normal doğum olunca bilmiyorum valla . Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce kurur dikişlerin. Çokmu kapalı tutuyorsun acaba ondan mi sulanıyor ki. Çok ince bisey giysen evde hava alsa
Selam kızlar 8 gün oldu sezeryan olalı. Biraz toparlandım ama dikişlerim bitmiyor kurumuyor evde pansuman yapıyorum ama dikişlerimin üzeri ve alt kısımları yapışkan gibi oluyor n'apa bilirim lütfen yazın..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçi daha 8 gün olmuş çok yeni

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım pansuman yapma artık dikişlerin açık kalsın ben 2. günden sonra açık bıraktım ve haftam dolunca kontrole gittiğimde iyileşmişsin bile demişti Dr çok temiz bakmalısın enfeksiyon kaparsa çok zor olur baticonla sil sürekli

Canım pansuman yapma artık dikişlerin açık kalsın ben 2. günden sonra açık bıraktım ve haftam dolunca kontrole gittiğimde iyileşmişsin bile demişti Dr çok temiz bakmalısın enfeksiyon kaparsa çok zor olur baticonla sil sürekli
Ya pansuman yapiyorum normal giysi giyiyorum.ama kaşımıyor ya canım çok yanıyor
Daima üzeri kuru kalacak ve çok kapatma nemli kalmasın
Kuru napayım pansumandan sora bandajla kapatıyoruz
Nasıl açık kalınca korkuyom bişi olur patlar zaten sulanmış kızarmış ya normal dogum olsaydı şimdiye her şey yolundaydı bu sezeryan mahv etdi beni

Canımm ben normal doğum olunca bilmiyorum valla . Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce kurur dikişlerin. Çokmu kapalı tutuyorsun acaba ondan mi sulanıyor ki. Çok ince bisey giysen evde hava alsa

Gerçi daha 8 gün olmuş çok yeni
İnce nasıl ya hem lohusayım istemiyom hastalanam o yüzden biraz kalın giydim dün

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Nasıl açık kalınca korkuyom bişi olur patlar zaten sulanmış kızarmış ya normal dogum olsaydı şimdiye her şey yolundaydı bu sezeryan mahv etdi beni

İnce nasıl ya hem lohusayım istemiyom hastalanam o yüzden biraz kalın giydim dün
Açık bırakmazsan kurumaz ve enfeksiyona sebep olur pansuman yapma artık 8 gün olmuş ben hamilelik iç çamaşırı almıştım lastiği göbeğine kadar geldiği için değmiyor dikişlere rahat geçirdim ben o dönemi agrım sızım olmamıştı şükür

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben anne iç çamaşırı giydim öyle kuru tutmaya çalıştım faydası oldu banyodan sonra hafif hafif bastırmadan kuruladım

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Cnm bu nasıl dikiş anlamadım benim dikişimi ypktu sanki pansuman yapmıyordum bile sabah akşam tentirtiyot döküyordum sadece hala ince çizgi yine sezeryan olacam cnm

Gözde ÇELİK

Kayıtlı Üye
rank
Devlet Hastanesi'nde mi sezeryan oldunuz acaba. Devlet hastanesi zımba dikis yöntemine mi geçti yoksa yapıştırmami yapıyorlar.

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Devlet Hastanesi'nde mi sezeryan oldunuz acaba. Devlet hastanesi zımba dikis yöntemine mi geçti yoksa yapıştırmami yapıyorlar.
canım zımpa dikiş die bişe kalmadı artık he doktor ve hem özel hem devlet hastaneleri estetik dikiş yani yapıştırma yapıyor sanırım devlet hastanesinde sezeryan olmaya yönelik endişeleriniz var ama şuna emin olabirsin 2 sezeryan oldum devlette hem çok çok memnun kaldım hemde özel hastane konforundaydı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar