Acill🔥🔥 yardım lutfen biri sesimi duysun cok kötuyüm😢😢

• Konbuyu başlatan Dlb
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dlb tarafından oluşturulan Acill🔥🔥 yardım lutfen biri sesimi duysun cok kötuyüm😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acill🔥🔥 yardım lutfen biri sesimi duysun cok kötuyüm😢😢
Konbuyu başlatan Dlb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan YeCen
D

Dlb

Guest
Bugün doktora gittik bebek 33 32 hafta yeni bitti ama doktor bacak boyu 29 haftalık görünüyor dedi bu durumu yasayan varmı iki bacak arası az bi fark da varmış ne yapacağım dünya başıma yıkıldı sanki moralim bozuk

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittik bebek 33 32 hafta yeni bitti ama doktor bacak boyu 29 haftalık görünüyor dedi bu durumu yasayan varmı iki bacak arası az bi fark da varmış ne yapacağım dünya başıma yıkıldı sanki moralim bozuk
Aklına kötü bişey getirmeyin hemen 🙈 o doktor acıklamadıysa baska doktora gidin benim bebegimin dogum sonrası kontrolde kalca cıkıgı oldugu cıktı. Bende nedenini sordum cunku cok titriyoruz üstüne biz cıkarmıs olamayız dıye doktorum dogumda da olabilir dedi ya da anne karnında alan dar gelir ters hareket eder kendıde cıkarır dedi bi sure kalca aparatı taktı askılı şort gibi sonrakı kontrolde normale döndü ..kalca cıkgında da bacak boyundan şüpheleniyor hemen

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Benimde detaylı da ole cikdi bir hafta geri dediler ondan once down sendrmu riskim vardi ona bağlı olablr denildi fakat perinatoloji bolumume tekrar gittisigmde baska dr normal birnhaftadan bsey olmaz ben normal izliyorum dedi

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 ay önce doğum yaptım banada hep bacağı kısa dedi napıcaz dedim anne karnındaki bebeğe napıcaz bişey yapmıycaz dedi sinir oldum o zaman neden söylüyosun diye sonra doktora dedim ki ben kısayım babası kısa bacak boyunun kısa olması normal dedim. Ama yinede doğacağı güne kadar kısa denildi doğdu hafif boyuna göre banada kısa geldi ama şuan 2 aylık hiç bişeyi yok cnm merak etme

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Benimde detaylı da ole cikdi bir hafta geri dediler ondan once down sendrmu riskim vardi ona bağlı olablr denildi fakat perinatoloji bolumume tekrar gittisigmde baska dr normal birnhaftadan bsey olmaz ben normal izliyorum dedi
Evet bizim dktor da öyle dedi şimdi önde gidiyoruz aaa erken dogum olmaz dımı fılan demiştim. O da yok bebek bu bı hafta önde gider sonra geriye de düşebilir dedi beslenmeye de baglı dedi cocugu besleyen kılo aldıran seyler yemk lazım dedi

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Evet bizim dktor da öyle dedi şimdi önde gidiyoruz aaa erken dogum olmaz dımı fılan demiştim. O da yok bebek bu bı hafta önde gider sonra geriye de düşebilir dedi beslenmeye de baglı dedi cocugu besleyen kılo aldıran seyler yemk lazım dedi
Ben bacaginin birine bir hafta geriden geliyor dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İcinizi ferah tutun duanedin bana basindan beri demediklerimi koymadilar hamileligimin tadina bile varamadim hâlâ ole ama dua ettm şükür iyi diyorlar smdi ama dogunca gorecez sonucda kapali kutu anne karni Allah'ım jeyi layık gorurse i

Aselmina

Kayıtlı Üye
rank
Aklına kötü birşey getirme rabbim sağlık versin yine şükür inşallah doktor yanilmistir bana da bebeğimin böbrekleri yok kesin ölür kalbini durdurup alalım dediler inan dünya başına yıkılıyor seni iyi anlıyorum ama dua et korkma başka doktora da git bende gideceğim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aklına kötü birşey getirme rabbim sağlık versin yine şükür inşallah doktor yanilmistir bana da bebeğimin böbrekleri yok kesin ölür kalbini durdurup alalım dediler inan dünya başına yıkılıyor seni iyi anlıyorum ama dua et korkma başka doktora da git bende gideceğim
Seninde bebeğin sağlıklı doğar inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Canım oğlumda fl kısa dedi başka o ne dedim başağın birinde kısalık var dedi gittiğin dr aynısını dedi anne karnında bir şey yapamam dedi uzuldugumle kadim yeminle dedim rabbim sana sığındım oğlum doğdu aklıma gelmedi bile ayağına bakmak ablam aradı bebegin ayağı nasıl diye o zaman baktık hıc birşey yoktu şimdi 9 yaşında kendini yıpratma doğmadan bilemiyorlar bence yanlışlık olabiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar